آمریکا، پیاده روی 9 کیلومتری زن 90 ساله در برف برای واکسن کرونا

به گزارش اردکان خبر، در حالی که در وضعیتی نادر برفی سنگین شهر سیاتل واقع در ایالت واشنگتن آمریکا را در سراسر آخر هفتۀ گذشته پوشانده بود، زنی 90 ساله سختی پیاده روی در برف را به جان خرید تا در موعد مقرر برای دریافت اولین دوز از واکسن کرونا حاضر گردد.

آمریکا، پیاده روی 9 کیلومتری زن 90 ساله در برف برای واکسن کرونا

به گزارش یورونیوز، فران گلدمن مسافت 6 مایل (بیش از 9 کیلومتر) را پای پیاده برای رفت و برگشت طی کرد تا بتواند خود را در مقابل کووید19 واکسینه کند.

او می گوید: من برای دریافت وقت واکسیناسیون آنهم در هر جایی، در هر زمانی و هر وقت از شبانه روز بسیار کوشش کردم و حتی اغلب شب ها را آنلاین بودم.

خانم گلدمن پایان پیروز می گردد که برای صبح یکشنبه از یکی از مراکز واکسیناسیون وقت بگیرد. اما در سراسر روز آدینه و شنبه، منطقۀ آنها گرفتار یک طوفان زمستانی شدید می گردد و برف خیابان ها را کاملا مسدود می نماید.

با این وجود برف نتوانست او را متوقف کند؛ فران گلدمن به خیابان های برفی زد و توانست تنها با 5 دقیقه تاخیر به قرار واکسیناسیون خود برسد.

واکسیناسیون عمومی کرونا در ایالات متحده از نیمه دسامبر شروع شده است و آخرین گزارش ها نیز حاکیست که شمار مبتلایان بستری شده در بیمارستان ها برای پنجمین هفته متوالی کاهش یافته است.

با این وجود مقامات آمریکا درباره پیروی از مقررات بهداشتی از جمله حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک برای جلوگیری شروع موج جدید شیوع هشدار داده اند.

ایالات متحده تا کنون با بیش از 28 میلیون و 381 هزار مبتلا و 499 هزار و 991 مرگ، بیشترین تلفات را از همه گیری کرونا در دنیا داشته است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 578

به "آمریکا، پیاده روی 9 کیلومتری زن 90 ساله در برف برای واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا، پیاده روی 9 کیلومتری زن 90 ساله در برف برای واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید