بیشتر پروژه های تهران معطوف به جنوب شهر است، نگاه مان به شهروندان پدرانه است

به گزارش اردکان خبر، شهردار تهران با اشاره به خدمات این نهاد عمومی به خانواده های نیازمند و محرومان جامعه گفت: شهرداری ارائه خدمت به مردم جنوب شهر را در اولویت قرار داده است.

بیشتر پروژه های تهران معطوف به جنوب شهر است، نگاه مان به شهروندان پدرانه است

پیروز حناچی در گفت وگو با خبرنگاران، در حاشیه مراسم گلریزان پویش ایران مهربان برای حمایت از ایتام تحت حمایت کمیته امداد، با اشاره به مسئولیت های اجتماعی شهرداری تهران در رسیدگی به اقشار نیازمند جامعه گفت: بیشتر پروژه های شهری تهران در جنوب شهر انجام می گردد که این بیانگر توجه این نهاد به خانواده های محروم و نیازمند است.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران در ارائه یاری یا خدمت هیچ تفاوت و تبعیضی بین افراد جامعه قائل نیست، اضافه نمود: نگاه شهرداری به شهروندان نگاهی پدرانه است که هرچه در توان داشته باشد، برای یاری به شهروندان انجام می دهد و در این جهت محرومان و افراد کم توان در اولویت دریافت خدمت قرار دارند.

شهردار تهران با اشاره به اینکه در این دوره از شهرداری بیشتر خدمات معطوف به جنوب شهر و اقشار نیازمند است، گفت: این به آن معنا نیست که به شمال شهر خدمات ارائه نمی دهیم؛ اما عمده کارهای اجرا شده در جنوب شهر است.

حناچی به بیان مواردی از تمرکز شهرداری تهران به برطرف نیازهای مناطق محروم پرداخت و گفت: در این دوره از شهرداری تهران تا به امروز 17 فضای سبز گسترده در شهر تهران اجرا شده که تمامی آنها در جنوب شهر است و این فضای سبز از 2500 متر تا 32 هکتار بوده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 591

به "بیشتر پروژه های تهران معطوف به جنوب شهر است، نگاه مان به شهروندان پدرانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشتر پروژه های تهران معطوف به جنوب شهر است، نگاه مان به شهروندان پدرانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید