توافق مجلس و دولت برای اصلاح ساختار بودجه، قرار شد دولت لایحه ندهد

به گزارش اردکان خبر، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از توافق و دولت و مجلس درباره اصلاح ساختار بودجه اطلاع داد.

توافق مجلس و دولت برای اصلاح ساختار بودجه، قرار شد دولت لایحه ندهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به آخرین شرایط اصلاح ساختار بودجه، گفت: با هماهنگی هایی که با دولت صورت گرفته است مطالعاتی در این زمینه در مرکز پژوهش های مجلس در حال اجرا شدن است.

وی ادامه داد: دولت نیز پذیرفته که به جای این که لایحه به مجلس ارائه کند مبنای کار همین مطالعاتی باشد که در مرکز پژوهش ها در حال اجرا شدن است.

نماینده شیراز در مجلس با تاکید بر اینکه قرار است برای اصلاح ساختار بودجه کار مشترکی بین کمیسیون برنامه،نمایندگان دولت و مرکز پژوهشها انجام گردد، عنوان نمود: در کمیته اصلاح ساختار بودجه کمیسیون برنامه نیز این موضوع در حال پیگیری شدن است و تا به امروز جلساتی نیز در همین زمینه برگزار نموده ایم.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس با اعلام اینکه یک جلسه هم با حضور نمایندگان دولت در این زمینه با رئیس مجلس داشته ایم، گفت: جمع بندی این جلسه این شد که کمیسیون برنامه و بودجه در اصلاح ساختار بودجه محور قرار گیرد و جمع بندی های لازم را انجام دهد.

قادری با بیان اینکه باید تا قبل از بسته شدن بودجه سال 1400 با دولت به یک جمع بندی نهایی برای اصلاح ساختار بودجه برسیم، گفت: چارچوب کلی که با دولت به توافق خواهیم رسید مبنای بسته شدن بودجه سال 1400 خواهد بود.

وی عنوان نمود: پس از توافقات کلی طرحی را در باره اصلاح ساختار بودجه در مجلس تدوین خواهیم کرد و آن را مصوب خواهیم کرد و قطعاً دیگر در این زمینه دولت لایحه ای را به مجلس ارائه نخواهد کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 220

به "توافق مجلس و دولت برای اصلاح ساختار بودجه، قرار شد دولت لایحه ندهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق مجلس و دولت برای اصلاح ساختار بودجه، قرار شد دولت لایحه ندهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید