شرح کاخ سفید درباره زمان برگزاری انتخابات

به گزارش اردکان خبر، فارس نوشت: مارک میدوز رئیس کارکنان کاخ سفید روز یکشنبه در مصاحبه ای با رد تعویق در انتخابات ریاست جمهوری این کشور تاکید نمود که انتخابات در تاریخ معین شده (13 آبان) برگزار خواهد شد.

شرح کاخ سفید درباره زمان برگزاری انتخابات

وی که با شبکه خبری سی بی اس مصاحبه می کرد به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره تعویق برگزاری انتخابات اشاره نمود و گفت که ترامپ زمانی که ایده تاخیر در انتخابات آمریکا را مطرح نموده، نگرانی هایش درباره رای گیری پستی را ابراز داشته است.

رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید در ادامه این مصاحبه گفت: ما قصد داریم که انتخابات را روز سوم نوامبر برگزار نموده و رئیس جمهور نیز پیروز می گردد.

رئیس جمهور آمریکا سه روز پیش در پیغامی در توئیتر به صورت ضمنی خواهان تأخیر در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که قرار است در ماه نوامبر برگزار گردد شد.

ترامپ که بارها از رأی گیری پُستی انتقاد نموده و مدعی شده این نوع از رأی گیری منجر به تقلب می گردد در توئیتر نوشت: با برگزاری انتخابات به صورت پستی (نه رأی گیری غیابی که خوب است)، انتخابات 2020، نادرست ترین و متقلبانه ترین انتخابات در تاریخ خواهد بود. شرم بزرگی برای ایالات متحده به بار خواهد آورد. انتخابات را تا روزی که مردم بتوانند به صورت مناسب، سالم و ایمن رأی بدهند به تأخیر بیندازیم؟؟؟

این پیغام ترامپ، واکنش های گسترده ای به همراه داشته و بسیاری از سیاستمداران در آمریکا به رئیس جمهور آمریکا یادآوری نموده اند که تصمیم گیری در این مورد در حوزه اختیارات او نیست.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 202

به "شرح کاخ سفید درباره زمان برگزاری انتخابات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح کاخ سفید درباره زمان برگزاری انتخابات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید