جاده چالوس 4 روز در هفته مسدود می گردد

به گزارش اردکان خبر، مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای از انسداد جاده چالوس در روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از امروز تا 30 مهرماه اطلاع داد.

جاده چالوس 4 روز در هفته مسدود می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، جاده چالوس حد فاصل دزدبن تا هزارچم، واقع در استان مازندران تا 30 مهرماه از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد، مسدود است.

این مرکز اطلاع داده است که انسداد چالوس مربوط به روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته، به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، آدینه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه است که به دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود بوده و تردد از جاده های جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

آخرین شرایط جاده های شمالی از تردد روان در جاده های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر می دهد.

آخرین شرایط ترافیکی سایر محورها نیز از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران محدوده های پایانه شهید کلانتری، ساسانی و پل کلاک و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس خبر می دهد.

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار و 231 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 11.5 درصد افزایش تردد گزارش شده است.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 10.9 درصد، اوج تردد بین ساعت 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 صورت گرفته است که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 324

به "جاده چالوس 4 روز در هفته مسدود می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده چالوس 4 روز در هفته مسدود می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید