خبرنگاران احداث مجموعه پارالمپیک مطالبه اصلی ورزشکاران جانباز و معلول همدانی است

به گزارش اردکان خبر، همدان- خبرنگاران- رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان همدان گفت: احداث مجموعه ورزشی پارالمپیک مطالبه اصلی ورزشکاران جانباز و معلول این استان است.

خبرنگاران احداث مجموعه پارالمپیک مطالبه اصلی ورزشکاران جانباز و معلول همدانی است

پروین قربانیان روز آدینه در گفت وگو باخبرنگار خبرنگاران با اشاره پیگیری مسوولان اجرایی برای رفع مشکل ورزش جانبازان و معلولان استان همدان، گفت: به همین دلیل، خواسته جامعه جانبازان و معلولان ورزشکار برای داشتن یک مجموعه اختصاصی به صورت جدی مطرح و پیگیری شده است.

به گفته وی، هدف از احداث مجموعه ورزشی پارالمپیک، ایجاد مرکزی مطابق با استانداردهای کامل برای اجرای برنامه های استانی، ملی و بین المللی ویژه جانبازان و معلولین در شهر همدان مطرح شد.

قربانیان با تاکید بر لزوم تقویت و توانمندسازی ورزش جانبازان و معلولان همدان، گفت: با احداث این مجموعه ورزشی بسیاری از دغدغه های این قشر ورزشکار رفع خواهد شد ضمن اینکه می توانیم میزبان رویدادهای مهم ملی و بین المللی باشیم.

رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان همدان با بیان اینکه این هیات جزو افتخارآفرینان میادین ملی و بین المللی است، یادآور شد: ورزشکاران جانباز و معلول استان همدان در سال های گذشته همیشه جزو افتخارآفرینان میادین ملی و بین المللی بوده اند.

وی اضافه نمود: توسعه و تقویت ورزش های جانبازان و معلولین هدف اصلی هیات است و در کوشش هستیم تا با حمایت مسوولان مسائل و موانع زیرساختی این ورزش را رفع کنیم.

همدان از استان های پرافتخار در ورزش های جانبازان و معلولان است.

این استان در رشته هایی نظیر والیبال، دو ومیدانی، تنیس روی میز و شنا در میادین مهم بین المللی صاحب مدال های رنگارنگ در حوزه ورزش جانبازان و معلولان است.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 705

به "خبرنگاران احداث مجموعه پارالمپیک مطالبه اصلی ورزشکاران جانباز و معلول همدانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران احداث مجموعه پارالمپیک مطالبه اصلی ورزشکاران جانباز و معلول همدانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید