خبرنگاران محدودیت های شدید کرونایی در سه شهرستان استان سمنان اعلام شد

به گزارش اردکان خبر، سمنان- خبرنگاران- سخنگو و جانشین رئیس ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا گفت : محدودیت های شدید کرونایی در شهرستانهای شاهرود، دامغان و گرمسار و محدودیتهای جدیدی نیز در شهرستان سمنان، بر اساس تصویب ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا، اجرا خواهد شد.

خبرنگاران محدودیت های شدید کرونایی در سه شهرستان استان سمنان اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، حبیب الله خجسته پور شامگاه شنبه به رسانه ها اضافه نمود : بر اساس مصوبات چهل و دومین جلسه ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا صبح امروز به ریاست دکتر روحانی رئیس جمهوری، مقرر شد محدودیتهای شدید کرونایی در 43 شهرستان فوق آلوده کرونایی کشور از جمله شهرستان شاهرود در استان سمنان تا روز آدینه 23 آبان ماه در گروههای دو ، سه و چهار تمدید و اجرایی گردد.

خجسته پور اضافه نمود : در جلسه امروز ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا همچنین 46 شهر دیگر از جمله شهرهای دامغان و گرمسار در استان سمنان نیز به عنوان شهرهای بسیار آلوده کرونا معرفی و مقرر شد تا محدودیتهای شدید کرونایی شامل گروههای دو ، سه و چهار در این دو شهر نیز تا روز آدینه 23 آبان ماه اعمال گردد .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت : در جلسه امروز ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا همچنین تصمیماتی در مورد اعمال محدودیتها در 25 مرکز استان اتخاذ شد که بر این اساس در شهرستان سمنان به همراه 24 مرکز استان دیگر تا 23 آبان ماه، محدودیتهای کرونایی شامل گروههای سه و چهار اعمال می گردد .

سخنگوی ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان یادآور شد : بر اساس درخواست ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان و موافقت کمیته امنیتی ، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا در دیگر شهرستانهای استان شامل میامی ، مهدیشهر ، سرخه و آرادان نیز محدودیتهای کرونایی شامل گروههای سه و چهار اعمال می گردد و تا 23 آبان ماه 1399 ادامه خواهد داشت .

خجسته پور با اشاره به فرایند رو به رشد میزان بستری و مرگ و میر ناشی از ابتلا به کرونا در استان سمنان ، ضمن قدردانی از همراهی و همکاری مردم با مسئولان ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا و ستادهای شهرستانی از آنان خواست با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و استفاده از ماسک و همچنین پرهیز از برگزاری تجمعات خانوادگی، یاریگر کادر بهداشت و درمان بوده و در کاهش میزان ابتلاء و قطع زنجیره شیوع بیماری نقش آفرینی نمایند.

به گفته ظهر امروز سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با فوت 386 بیمار دیگر مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید19 در کشور به 34 هزار و 864 نفر رسید و 27 استان همچنان در شرایط قرمز کرونا هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 347

به "خبرنگاران محدودیت های شدید کرونایی در سه شهرستان استان سمنان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران محدودیت های شدید کرونایی در سه شهرستان استان سمنان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید