رضا مقصودی فیلمنامه بیست کووید را می نویسد

به گزارش اردکان خبر، تهران (پانا) - فیلم سینمایی بیست کووید با فیلمنامه ای از رضا مقصودی و با حمایت بنیاد سینمایی فارابی در مرحله نگارش فیلمنامه است.

رضا مقصودی فیلمنامه بیست کووید را می نویسد

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، در پی عقد قرارداد نگارش فیلم نامه بیست کووید با بنیاد سینمایی فارابی، رضا مقصودی در حال نوشتن این فیلمنامه است که بر بستری اجتماعی و کمدی روایت می گردد.

هادی حاجتمند که قرار است کارگردانی کار را برعهده بگیرد، در مورد این فیلمنامه گفت: ماجرای بیست کووید یک نگاه کمدی و شیرین به کرونا است. با وجود همه آسیب ها و حجم بالای ناراحتی روحی پیرامون شیوع این ویروس، ما خواستیم به ویروس کووید19 یک نگاه طنز داشته باشیم تا کمی لبخند را به مردم هدیه دهیم.

او ادامه داد: باتوجه به تجربه ای که رضا مقصودی در فیلمنامه نویسی دارد، قبول کرد تا نگارش این فیلمنامه را برعهده بگیرد. نگارش فیلمنامه بیست کووید کمی زمان بر شده است که به نظرم این موضوع خیلی بهتر از این است که با عجله به سراغ ساخت فیلم برویم زیرا در این صورت بعد از اتمام کار کم و کاستی فیلمنامه ای نخواهیم داشت.

کارگردان آثاری چون مدیترانه و اشنوگل گفت: در خلال این روایت کمدی، سعی داریم تا اتفاقات واقعی را نیز در این فیلمنامه به تصویر بکشیم و به عنوان مثال در آن به موضوع یاری های جهادی به مردم در دوران کرونا نیز پرداخته خواهد شد و کوشش می گردد تا دستاوردها و کوشش های علمی کشور در زمینه کرونا هم در آن دیده گردد.

به گفته این کارگردان هنوز زمان دقیق شروع پیش فراوری فیلم معین نشده است اما احتمالا تا اواسط دی، کار نگارش فیلمنامه بیست کووید به سرانجام خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 412

به "رضا مقصودی فیلمنامه بیست کووید را می نویسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا مقصودی فیلمنامه بیست کووید را می نویسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید