فعالان صنعت نفت ایران از همکاری با جهان استقبال می نمایند

به گزارش اردکان خبر، معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: ما همیشه از تعامل با جهان استقبال می کنیم و شرکت های ایرانی فعال در صنعت نفت نیز نه تنها از رقابت و تعامل با شرکت های خارجی واهمه ندارند، بلکه از آن استقبال می نمایند و آن را عاملی برای هم افزایی و ارائه عملکرد بهتر می دانند.

فعالان صنعت نفت ایران از همکاری با جهان استقبال می نمایند

به گزارش خبرنگار شانا، رضا دهقان امروز (آدینه، سوم بهمن ماه) در حاشیه بازدید از بیست وپنجمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، در جمع خبرنگاران گفت: توانمندی های ایران در صنعت نفت با سرعت در حال پیشرفت است، به نحوی که به طور مثال از نمایشگاه بیست وچهارم تا به امروز، نوآوری های بسیار زیادی در عرصه ساخت داخل اجرا شده است که مصادیق آن را می توان در نمایشگاه بیست وپنجم مشاهده کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت های ایجادشده، در صورت برطرف تحریم ها شرکت های ایرانی می توانند بدون واهمه با دنیا همکاری نمایند و از این فرصت برای هم افزایی بیشتر استفاده نمایند.

معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت در این زمینه، طرح راهبردی انتقال نفت خام گوره به جاسک را نمادی کامل از بروز و ظهور توانمندی های ایرانی خواند و شرح داد: پیمانکاران این طرح صددرصد ایرانی هستند و سهم ساخت داخل این طرح 95 درصد است و لوله های سرویس گاز ترش نیس به واسطه اجرای این طرح، برای نخستین بار در کشور فراوری شده اند.

دهقان با بیان اینکه پیشرفت این طرح هم اکنون به بیش از 70 درصد رسیده است، سرعت پیشرفت احداث خط لوله انتقال نفت گوره به جاسک را در نوع خود و با در نظر دریافت حجم فعالیت ها کم نظیر مطرح کرد و گفت: بخش قابل توجهی از پیشرفت طرح سال جاری حاصل شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 505

به "فعالان صنعت نفت ایران از همکاری با جهان استقبال می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالان صنعت نفت ایران از همکاری با جهان استقبال می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید