نماینده مجلس انگلیس برای درک بهتر مسلمانان روزه گرفت

به گزارش اردکان خبر، یک عضو مجلس انگلیس اعلام نموده که هفته اول ماه رمضان را روزه خواهد گرفت تا درک بهتری از این ماه و روزه داری مسلمانان پیدا کند.

نماینده مجلس انگلیس برای درک بهتر مسلمانان روزه گرفت

پل بریستو، نماینده حزب محافظه کار مجلس انگلیس در ویدئویی که در توییتر برای اعلام تصمیم خود به روزه داری منتشر کرد، گفت: رمضان زمانی برای تامل معنوی، ارتقاء خود و عبادت است.

وی اضافه نمود: تصمیم گرفته ام در نخستین هفته ماه رمضان من هم روزه بگیرم. من مسلمان نیستم اما حس می کنم مهم است که در این تجربه با حدود 20 هزار مسلمان که در شهر من، پیتربورو زندگی می نمایند، شریک شوم.

این نماینده مجلس به روزنامه محلی پیتربورو گفت: مسلما مسلمانانی که روزه می گیرند از دین خود پیروی می نمایند در کنار قوانین. با این حال آموزه های فداکاری، همدلی و مدیریت خود (که در این دین نهفته است) برای همه قابل دسترس است. بخشش به ایمان محدود نمی گردد.

وی اضافه نمود، امیدوار است که درباره ایمان مسلمانان و همچنین درباره خودش بیشتر بیاموزد. او این روزه داری را محکی برای قدرت ذهنی خود دانست که با همدلی با دیگر انسان ها همراه است. وی ابراز امیدواری کرد که دیگران نیز به این اقدام روی آورند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 26

به "نماینده مجلس انگلیس برای درک بهتر مسلمانان روزه گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس انگلیس برای درک بهتر مسلمانان روزه گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید