نمکی: با سوء استفاده کنندگان واکسن پاکبانان باید برخورد گردد

به گزارش اردکان خبر، خبرنگاران : وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی در اسرع وقت را صادر کرد.

نمکی: با سوء استفاده کنندگان واکسن پاکبانان باید برخورد گردد

به گزارش به نقل از انتخاب، در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان، دستور عزل معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی در اسرع وقت را صادر کرد.

متن نامه وزیر بهداشت به توضیح زیر است:

جناب آقای دکتر سلمان زاده

رییس محترم دانشکده علوم پزشکی آبادان

متاسفانه با خبر شدیم که برخی از مدیران و کارمندان منتسب به شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان از این حرکت خدا پسندانه و خیرخواهانه برای گروهی که در معرض شدید آلودگی با پسماندهای آلوده قرار دارند، سوء استفاده و واکسن تزریق نموده اند. این درحالیست که تا به امروز مسئولین ارشد وزارتخانه که مستمراً در بازدیدهای میدانی در معرض گرفتاری با ویروس می باشند و به عنوان گروه اولویت دار پزشکی حق استفاده از واکسیناسیون را دارند به نفع نیازمندان دیگر، از این حق قانونی، شرعی و عرفی خود گذشتند گروهی که در اولویت های سوم و چهارم می باشند چنین سوءاستفاده ای نموده اند، لذا ضروریست در اسرع وقت موارد زیر اجرا گردد:

1- معاون بهداشتی و مدیران ناظر بر اجرای برنامه ایمن سازی در اسرع وقت عزل گردند.

2- کلیه کسانی که عامداً با این رفتار غیرمنصفانه و سوءاستفاده همراهی نموده اند و کسانی که به نحو ناشایست و ناعادلانه واکسینه شده اند، به مراجع قانونی معرفی شوند.

3- نتیجه حداکثر تا انتها وقت اداری فردا شنبه 1400/1/28 به اینجانب گزارش گردد. بدیهی است هرگونه تکرار مورد فوق الذکر با برخورد محکم تری روبرو خواهد شد.

دکتر سعید نمکی

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 653

به "نمکی: با سوء استفاده کنندگان واکسن پاکبانان باید برخورد گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمکی: با سوء استفاده کنندگان واکسن پاکبانان باید برخورد گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید