هیئت رئیسه مجلس به موضوع تغییر گزارش کمیسیون تلفیق ورود کند، بودجه بنیاد شهید به صورت کامل تخصیص یابد

به گزارش اردکان خبر، عضو فراکسیون ایثارگران مجلس از هیئت رئیسه خواست به موضوع تغییر گزارش کمیسیون تلفیق درمورد لایحه بودجه ورود نموده و بودجه بنیاد شهید را به طور کامل اختصاص دهد.

هیئت رئیسه مجلس به موضوع تغییر گزارش کمیسیون تلفیق ورود کند، بودجه بنیاد شهید به صورت کامل تخصیص یابد

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، به نقل از ایرنا، علی اکبر کریمی با انتقاد از تغییر گزارش کمیسیون تلفیق در خصوص لایحه بودجه گفت: کمیسیون تلفیق مقرر کرد که چهل هزار میلیارد تومان به بنیاد شهید برای حل مسائل ایثارگران و پرداخت معوقات آنها اختصاص یابد.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : این بودجه برای پرداخت معوقات ایثارگران و بهبود کیفیت مراقبت های پزشکی آنها اختصاص داده شده بود که متاسفانه در گزارش نهایی کمیسیون تلفیق به 20 هزار میلیارد تومان کاهش یافت.

وی از هیئت رئیسه مجلس خواست این موضوع را به صورت جدی آنالیز نموده و بودجه 40 هزار میلیاردی را به صورت کامل به بنیاد شهید اختصاص دهد تا بار کوچک از دوش ایثارگران برداشته گردد.

به گزارش ایرنا، در حالیکه که در خبرها آمد در کمیسیون تلفیق سهم بنیاد شهید از فروش سهام 40 هزار میلیارد تومان تصویب شده بود و طبق گفته اعضای کمیسیون به علت همین افزایش مبلغ فروش سهام در بودجه از 90 هزار میلیارد به 130 هزار میلیارد تومان افزایش یافت که در نسخه چاپی 21 بهمن کمیسیون تلفیق نیز همین اعداد و ارقام چاپ گشت در کمال تعجب و در اقدامی خارج از قاعده، در نسخه جدیدی که دیروز و بدون تصویب اعضای کمیسیون تلفیق برای ارائه به صحن علنی آماده شده سهم خانواده ایثار به نصف مبلغ قبلی و 20 هزار میلیارد تومان کاهش یافته است.

اخبار گروه سایر رسانه ها صرفا بازنشر اخبار سایت ها و خبرگزاری هاست و خبرنگاران هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بازگشت به صفحه رسانه ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 1082

به "هیئت رئیسه مجلس به موضوع تغییر گزارش کمیسیون تلفیق ورود کند، بودجه بنیاد شهید به صورت کامل تخصیص یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیئت رئیسه مجلس به موضوع تغییر گزارش کمیسیون تلفیق ورود کند، بودجه بنیاد شهید به صورت کامل تخصیص یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید