تور گرجستان: واکنش وزارت امور خارجه به برخورد مرزبانی گرجستان با هموطنان ایرانی ، خظیب زاده: موضوع به صورت جدی در دست پیگیری است

به گزارش اردکان خبر، سخنگوی وزارت امور خارجه برخوردهای نامناسب و تبعیض آمیز نیروهای مرزبانی گرجستان با هموطنان ایرانی مقیم این کشور را به هیچ وجه قابل قبول ندانست و گفت که این موضوع در دست پیگیری است.

تور گرجستان: واکنش وزارت امور خارجه به برخورد مرزبانی گرجستان با هموطنان ایرانی ، خظیب زاده: موضوع به صورت جدی در دست پیگیری است

با ما سفر کنید و با تور گرجستان از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای تفلیس را ببینید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) در پاسخ به شکایات و گلایه های دریافتی از ایرانیان مقیم گرجستان در مورد برخوردهای نامناسب و تبعیض آمیز نیروهای مرزبانی این کشور در اعمال محدودیت و ممنوعیت تبعیض ورود به آن کشور گفت: موضوع به صورت جدی به وسیله سفارت جمهوری اسلامی ایران در تفلیس و بعلاوه در تهران با سفارت کشور مذکور در دست پیگیری است.

سخنگوی وزارت امور خارجه توضیح داد: طبیعی است اینگونه برخوردها به هیچ وجه قابل قبول نیست و انتظار می رود مقامات گرجستان این مسائل را در اسرع وقت حل و فصل نمایند.

لازم به ذکر است بعضی خبرها حاکی از ممانعت نیروهای مرزبانی گرجستان از ورود ایرانیان مقیم این کشور به گرجستان بوده است و حتی اسم شده از ورود ایرانیانی که با پاسپورت و کارت واکسیناسیون قصد ورود به گرجستان را داشته اند ممانعت به عمل آمده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 860

به "تور گرجستان: واکنش وزارت امور خارجه به برخورد مرزبانی گرجستان با هموطنان ایرانی ، خظیب زاده: موضوع به صورت جدی در دست پیگیری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور گرجستان: واکنش وزارت امور خارجه به برخورد مرزبانی گرجستان با هموطنان ایرانی ، خظیب زاده: موضوع به صورت جدی در دست پیگیری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید