9 جاده مسدود است

به گزارش اردکان خبر، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده پل کلاک گزارش شده است، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و محور شهریار - تهران خبر داد.

9 جاده مسدود است

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران و بلعکس

وی درباره شرایط تردد خودرو در جاده های شمال بیان کرد: در حال حاضر در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال، در جهت رفت و برگشت تردد روان است.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده پل کلاک گزارش شده است، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری و ترافیک سنگین در محور شهریار - تهران محدوده زرنان خبر داد.

شرایط جوی آرام در جاده های کشور

آشوری درباره شرایط جوی جاده ها گفت: در حال حاضر در جاده های کشور و محورهای تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

سهم 17 درصدی وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها

وی گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2311 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 1.5 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 10 تا 11 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

3 آزادراه پرترافیک کشور در شبانه روز گذشته

مدیر مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 125 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 123 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 119 هزار تردد، ثبت شد.

9 جاده مسدود است

آشوری اظهار کرد: از ساعت 09:10 امروز، محور فیروزکوه - سمنان در استان تهران به علت تامین امنیت ترافیکی ناشی از نشت گازوئیل از تانکر حامل سوخت و جلوگیری از خطرات احتمالی تا اطلاع بعدی مسدود است.

وی یادآور شد: در حال حاضر همچنین محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، جاده رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، جاده شهداد-نهبندان، آزادراه سردار حجازی (کنارگذر شرقی اصفهان)، محور خرم آباد-پل دختر، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده پونل-خلخال، به دلیل کاهش ایمنی در جهت، مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 707

به "9 جاده مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "9 جاده مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید