راز شخصیت با انتخاب میان وعده شور یا شیرین

به گزارش اردکان خبر، تهران (پانا) - تا به امروز تصور کردید که میان وعده انتخابی شما در مورد شخصیت شما سخن بگوید؟ نتایج تحقیق جدید نشان می دهد، انتخاب میان وعده شور و یا شیرین شخصیت شما را فاش می کند.

راز شخصیت با انتخاب میان وعده شور یا شیرین

به گزارش ایسنا، به نقل از نیوز، در نظرسنجی اجرا شده در ایالات متحده مشخص شد، بین افرادی که میان وعده با طعم شیرین انتخاب می کنند و افرادی که طعم شور را ترجیح می دهند تفاوت شخصیتی وجود دارد. در بین این تفاوت ها افرادی که طعم شیرین را ترجیح می دهند افرادی اجتماعی، علاقه مند به محیط محبت آمیز هستند. افرادی که میان وعده با طعم شور را انتخاب می کنند به رویدادهای تفریحی و صمیمی علاقه دارند.

افراد علاقه مند به طعم شیرین بیشتر در سواحل (28 درصد)، موزه (20 درصد) و صحرا (17 درصد) مشاهده می شوند. افراد علاقه مند به طعم شوری بیشتر در فروشگاه های بزرگ (31 درصد) یا در جستجوی کشف موارد جدید شهری (10 درصد) هستند.

محققان دریافتند، افراد انتخاب کننده میان وعده شور در هنگام تماشای تلویزیون فیلم های علمی تخیلی، داستان های تخیلی تاریخی و سریال های تلویزیونی مستند را ترجیح می دهند و طرفداران طعم شیرینی فیلم های کمدی و کتاب با داستان های معمایی و مرموز را انتخاب می کنند.

افراد علاقه مند به طعم شیرین، خلاق، ماجراجو و برای کشف چیزهای جدید تلاش می کنند و از افراد علاقه مند به طعم شوری سازمان یافته تر هستند. افراد طرفدار شیرینی در وعده صبحانه تخم مرغ (72 درصد) و بیکن (66 درصد) و در مقابل طرفداران شوری میوه تازه (58 درصد) و پن کیک (57 درصد) را انتخاب می کنند.

جودی رنسفورد، مدیر ارشد بازاریابی شرکت Hickory Farms می گوید: اعتراف می کنیم که انتظار نداشتیم این همه تفاوت شخصیتی بین کام شیرین و شور پیدا کنیم. من دوست دارم این مورد را درک کنم زیرا گفته می شود مردم به دنبال خرده فروشانی می گردند که چیزی را برای همه ارائه می دهند. در واقع 67 درصد از فروش سبد هدیه ما در سه ماهه اول سال 2021 سبدهای با ترکیبی از خوراکی های شیرین و شور بود.

لازم به ذکر است، 35 درصد از نظرسنجی ها، زمان مناسب برای میان وعده را اوایل بعدازظهر اعلام کردند.

در حال حاضر، بسکمک از بزرگسالان غذاهایی را که از آنها متنفر بودند، مصرف می کنند. در میان این غذاها، سبزی های تلخ مانند کلم بروکلی (42درصد)، کلم پیچ (39 درصد) و جوانه بروکسل (39درصد) هستند. به طور متوسط آمریکایی ها حداقل تا 22 سالگی از این مواد غذایی استفاده نمی کنند.

دو سوم آمریکایی ها نیز در مورد عادت های میان وعده جدی هستند. 62 درصد می گویند: اگر فرصتی فراهم شود یک پاکت چیپس خانواده را یک دفعه می خورند.

رنسفورد می گوید: آمریکایی ها عاشق میان وعده هستند و ترجیحات عطروطعم آشکاری دارند اما بسیار عالی است که در نهایت میان وعده کمک می کند تا دور هم جمع شویم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 702

به "راز شخصیت با انتخاب میان وعده شور یا شیرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز شخصیت با انتخاب میان وعده شور یا شیرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید