سریال طلاق به نیمه راه رسید، علیرام نورایی در سریال جدید ابوالقاسم طالبی

به گزارش اردکان خبر، سریال طلاق از نیمه راه گذشته و خودش را برای پخش سال آینده آماده می نماید؛ کاری که مثل کار های قبلی ابوالقاسم طالبی، بیشتر در سکوتِ خبری دنبال می گردد.

سریال طلاق به نیمه راه رسید، علیرام نورایی در سریال جدید ابوالقاسم طالبی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران جدیدترین اثر ابوالقاسم طالبی از مرز 50 درصد تصویربرداری گذشته و هر روز بازیگران جدیدی به این گروه اضافه می شوند. سریالی که مثل بقیه آثار کارگردان قلاده های طلا در سکوت خبری پیش می رود. او معمولاً سعی می نماید با ظرافت و دقت کار را جلو ببرد؛ چرا که پیگیری های خبرنگار تسنیم نشان می دهد بعد از گذشت یک سال و چند ماه، گروه از مرز 50 درصد فیلمبرداری گذشته اند و البته کار نگارش فیلمنامه سریال همزمان با تصویربرداری دنبال می گردد.

هر روز خبر های جدیدی از این سریال به گوش می رسد که شاید در کنار حضور متفاوت مجید واشقانی، همکاری مجددِ علیرام نورایی با ابوالقاسم طالبی در سریال طلاق قابل توجه باشد. بازیگری که در قلاده های طلا و یتیمخانه ایران کار با این کارگردان سینما و تلویزیون را تجربه نموده است. به تازگی پخش سریال روز های ابدی جواد شمقدری با بازی او به سرانجام رسید و برنامه مافیا شبکه سلامت را برای عید نوروز و ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد داشت.

در خصوصِ کار جدید ابوالقاسم طالبی حرف و حدیث بسیار است، اما شاید یکی از مهمترین آن ها، اشاره قطب الدین صادقی به داستان سریال باشد؛ ماجرای فساد مالی که همواره جزو دغدغه های این کارگردان سینما و تلویزیون بوده و در به کجا چنین شتابان هم به نحوِ دیگری وارد مسئله فساد مالی شد. حتماً مثل خیلی از کار های سینمایی اش همچون قلاده های طلا و یتیم خانه ایران سر و صدا هایی به پا خواهد نمود؛ هنوز نیامده حدس هایی به دنبال داشته که تا چه حد این کارگردان می تواند وارد مفاسد مالی گردد.

طلاق فارغ از بازیگران فعلی اش، در حال مذاکره برای نقش مثبتِ داستان است. شاید نقطه عطفِ سریال، علاوه بر داستان جذاب و کارگردانی ابوالقاسم طالبی، حضور مجید واشقانی باشد که نقش او در این سریال، فرایندِ بازیگری اش را تغییر خواهد داد. یا همکاری دوباره علیرام نورایی باشد که بنابر پیگیری های خبرنگار تسنیم، نقشی را برعهده دارد که مخاطب را درگیرِ پیچیدگی های شخصیتی می نماید؛ نقشی که نه مثبت است و نه منفی!

علاوه بر واشقانی و نورایی، حمید گودرزی، پیغام دهکردی، قطب الدین صادقی، ناصر آقایی، بهار محمدپور، هدیه رضایی، نیلوفر کیارستمی، عسل غروی و خیلی های دیگر حضور دارند. خیلی از جزئیات داستان و کاراکترها، خبری بیرون نیامده، اما چندی پیش قطب الدین صادقی در گفت وگویی با تسنیم خودش را وکیل سریال طلاق معرفی کرد که نقش وکیل یکی از این اختلاسگر های داستان را بازی می نماید.

تلویزیونی ها هم در تدارکی رنگین برای ماه های آینده اند؛ یکی از این کار ها سریال طلاق ابوالقاسم طالبی است که بسیاری از منتقدین هم منتظرند ببینند کار جدید این کارگردان چه شاخصه ها و ویژگی هایی دارد. فقط این را می دانیم همه چیز بر سرِ اختلاس گر هایی است که باعثِ فساد مالی اند و البته گفته می گردد داستانِ سریال به موضوع آقازاده ها و آقازدگی هم پیوند خواهد خورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 563

به "سریال طلاق به نیمه راه رسید، علیرام نورایی در سریال جدید ابوالقاسم طالبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال طلاق به نیمه راه رسید، علیرام نورایی در سریال جدید ابوالقاسم طالبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید