(عکس) پست اینستاگرام دردسرساز پرسپولیسی ها در هند

به گزارش اردکان خبر، پست آخر صفحه اینستاگرام پرسپولیس حاشیه ساز شد، جایی که یک متن عجیب روی آن نقش بسته و به جنگ های ایران - هند در دوره حکومت نادر شاه افشار اشاره می نماید: 283 سال پس از فتح هند توسط لشکر ایرانیان، حالا نوبت به جوانان ایرانی رسیده تا یک بار دیگر و این بار در آوردگاه دیگری دست به فتح الفتوح بزنند. این پست البته یک روز بعد ویرایش شد. با این حال طرفداران فوتبال در هند واکنش بسیار تندی را به آن نشان دادند و البته طرفداران پرسپولیس نیز به زبان فارسی و انگلیسی کوشش کردند که باشگاه پرسپولیس و خود را از این موضوع تبرئه نمایند.

(عکس) پست اینستاگرام دردسرساز پرسپولیسی ها در هند

یکی صفحه های فوتبال هند نوشت: اینستاگرام رسمی پرسپولیس به کل کشور ما بی احترامی نموده است. نتایج مهم نیستند؛ با احترام به گوآ، ما می دانیم که کیفیت و قدرت پرسپولیس بیشتر است اما این چه حرفی است که شما نوشته اید؟ در زیر این توییت، منشن های زیادی در نقد یا مخالفت با کپشن اینستاگرام پرسپولیسی ها دیده می گردد.

بعضی از توییت هایی که صفحات مربوط به هواداران فوتبال هند منتشر نموده اند را می بینید. هندی ها این ماجرا را شرم آور خوانده اند و بعضی از آنها هم به دلیل قدرت زیاد تیم کریکت شان خواسته اند تا این تیم بابر پرسپولیس به میدان برود. یکی دیگر از کابران هندی نوشت: فدراسیون فوتبال هند بسیار ناکارآمد است و حتی نمی تواند پروازهای داخلی تیم ها را مدیریت کند. به نظر می رسد پرسپولیس انتظارات زیادی داشته است!

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 654

به "(عکس) پست اینستاگرام دردسرساز پرسپولیسی ها در هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) پست اینستاگرام دردسرساز پرسپولیسی ها در هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید