مقاله: پارک های Xcaret مکزیک

به گزارش اردکان خبر، Xensatorium یک تونل تاریک است که از میان اکوسیستم های مختلفی مانند جنگل، صحرا و زمین های هموار عبور می­کند و توسط حواس غیر از بینایی قابل درک هستند. پابرهنه بروید - بهترین تجربه را زمانی کسب خواهید کرد که با پای برهنه شن و ماسه، سنگ­های صاف و آب را احساس کنید. اگر ترس از مکان بسته دارید، این تونل برایتان خیلی ترسناک خواهد بود، اما کارکنان حواسشان به شما هست و در صورت نیاز به کمک، شما را بیرون می­برند.

مقاله: پارک های Xcaret مکزیک

مسیر زیپ لاین Xplor Fuego ، تنها مسیری که شب در ریویرا مایا باز است، شما را از میان یک حلقه آتش عبور می­دهد. اشکالی ندارد اگر جیغ بزنید.

در اینجا خلاصه ای از پارک های Xcaret و آنچه باید برای برنامه ریزی برنامه سفر خود بدانید، آورده شده:

مجموعه Xcaret از مکزیک دارای شش پارک خیره کننده و سازگار با محیط زیست است که توسط گروه Xcaret ساخته شده اند. این پارک­ها شامل Xel-Ha ، Xplor ، Xplor Fuego ، Xences و Xoximilco. (حرف X بصورت sh تلفظ می­شود.) هرکدام تجربه های کاملاً متفاوتی روی زمین و آب ارائه می­دهند. این پارک­ها در سراسرRiviera Maya بین کانکان و تولوم در ایالت مکزیکی Quintana Roo پراکنده شده اند.

اولین نشانه ورود شما به یک دنیای غیرمعمول در ورودی Xences است: به نظر می­رسد یک تخته سنگ عظیم توسط فواره آبی که از آبگیر کم عمقی فوران میکند حمایت می­ شود. این تنها یکی از فریب های حسی و لذت­های تفریحی و پارک تفریحی Xences است، جایی که هیچ چیز آنطور که به نظر می­رسد نیست. بازدید شما مملو از فتوحات آبی­، زمینی و هوایی و عکسبرداری های دیوانه کننده است. نطرتان درباره یک آبنما با آب شفاف که در یک وسیله بهداشتی توالت ساخته شده است چیست؟ - آیا شما وارد این آب می­شوید؟

منبع مقاله: پارک های Xcaret مکزیک

انتشار: 3 آذر 1400 بروزرسانی: 3 آذر 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 924

به "مقاله: پارک های Xcaret مکزیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پارک های Xcaret مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید