طراحی ویلا در سطح شیبدار: گذر گرمای امیدبخش گاز به روستاهای باغملک

به گزارش اردکان خبر، مجوز گازرسانی به دهستان مرغا و روستا های محمدآباد و تنگ چویل با پیگیری نماینده مردم ایذه، باغملک و دزپارت در مجلس دریافت شد.

طراحی ویلا در سطح شیبدار: گذر گرمای امیدبخش گاز به روستاهای باغملک

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا در سطح شیبدار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران از اهواز، عبدالله ایزدپناه نماینده مردم ایذه، باغملک و دزپارت در مجلس گفت: در ادامه پیگیری ها برای اخذ مجوز های گازرسانی و جذب اعتبار برای پروژه های سوسن و رودزرد کاید رفیع، مجوز گازرسانی به دهستان مرغا با 94 کیلومتر و روستا های محمدآباد و تنگ چویل دریافت شد.

او اضافه نمود: این پروژه ها از پارسال با پیگیری های شبانه روزی به پایان رسیدند و با تعیین شدن پیمانکار آنها، طی روز های آینده کلنگ زنی می شوند.

ایزدپناه افزود: پروژه گازرسانی به بخش سوسن و سادات حسینی به پایان رسیده اند و کلنگ زنی پروژه گازرسانی به دهستان رودزرد کاید رفیع و روستا های همجوار آن، 94 کیلومتر به دهستان مرغا و 30 کیلومتر به روستا های تنگ چویل و محمد آباد میداوود و 16 کیلومتر پروژه پایداری گازرسانی باغملک به زودی انجام خواهد شد.

ی

خبرنگاران خوزستان اهواز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 فروردین 1401 بروزرسانی: 23 فروردین 1401 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 1062

به "طراحی ویلا در سطح شیبدار: گذر گرمای امیدبخش گاز به روستاهای باغملک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی ویلا در سطح شیبدار: گذر گرمای امیدبخش گاز به روستاهای باغملک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید