بازار کار دکوراسیون داخلی در کانادا

به گزارش اردکان خبر، بازار کار دکوراسیون داخلی در کانادا چگونه است؟ کانادا سرزمین فرصتهاست و این کشور با برنامه ها و موقعیتهایی شغلی عالی، میزبان هزاران مهاجر از سراسر دنیا است. یکی از مشاغل مورد تقاضا در کانادا در زمینه دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی است. اما آیا دکوراسیون داخلی شغل خوبی در کانادا است؟

بازار کار دکوراسیون داخلی در کانادا

دکوراسیون داخلی به دلایل مختلف نظیر فرصتها و منظره شغلی، عایدی کافی، تجربه کاری لذتبخش و انعطاف پذیری، از مشاغل خوب در کانادا می باشد.

شما بعنوان یک طراح داخلی و طراح دکوراسیون داخلی با تجربه، شانس بسیار بالایی برای یافتن شغلی در کانادا خواهید داشت. فرصتهای شغلی در این زمینه را می توان در آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد، کبک و ساسکاچوان یافت.

لذا، زمانی که تصمیم جهت مهاجرت کاری به کانادا می گیرید، نه تنها گزینه های مهاجرتی متعددی برای شما وجود خواهد داشت، بلکه فرصتهای شغلی زیادی نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

در ادامه بیشتر در خصوص شغل دکوراسیون داخلی صحبت خواهیم کرد.

بازار کار دکوراسیون داخلی در کانادا چگونه است؟

یکی از چالش برانگیزترین سوالات در زمان مهاجرت به کانادا این است که آیا می توانم در موقعیت شغلی طراح داخلی یا دکوراسیون داخلی در کانادا کار پیدا کنم؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت، بله. البته، سطح تخصص و تجربه کاری از عوامل مهم در اشتغال در این زمینه های شغلی است.

طراحان داخلی و دکوراسیون داخلی یکی از پر تقاضاترین مشاغل در سراسر کانادا هستند و حتی ممکن است بتوانید با این موقعیتهای شغلی، کارت اقامت دائم کانادا را با و یا بدون اخذ پیشنهاد شغلی دریافت نمایید.

به طور کلی، موقعیت های شغلی برای طراحان داخلی و دکوراسیون داخلی در همه 11 استان و منطقه کانادا وجود دارد.

علاوه بر این، تخمین زده می گردد که در طی چند سال آینده حدود 23000 شغل تازه ایجاد گردد. بعلاوه، 30000 موقعیت شغلی تازه برای فارغ التحصیلان و مهاجرینی که می خواهند در کانادا زندگی و کار نمایند، ایجاد خواهد شد و به همین علت است که کانادا به طراح داخلی و دکوراسیون داخلی احتیاج دارد.

لذا، مهاجرت به کانادا به عنوان یک طراح داخلی یا طراح دکوراسیون داخلی می تواند ایده خوبی باشد.

عایدی طراحان داخلی و دکوراسیون داخلی در کانادا

طراحان داخلی و طراح دکوراسیون داخلی در کانادا چقدر است؟ در ادامه مبحث بازار کار دکوراسیون داخلی در کانادا ، می بایست عایدی این شغل را نیز آنالیز کرد.

عایدی حقوق در کانادا بسیار رقابتی است و به عنوان یک طراح داخلی و طراح دکوراسیون داخلی با تجربه، می توانید سالیانه عایدیی بین 72900 تا 109500 دلار داشته باشید.

موسسه های مهاجرتی که در حوزه اقامت کاری کانادا به ما کمک مینمایند

در حال حاضر، مهاجرت به کانادا برای بسکمک از افرادی که دنبال رشد شغلی و زندگی بهتر هستند، جذابیت ویژه ای دارد. اما این فرآیند پیچیده و طاقت فرسا است و احتیاجمند تخصص و دانش کافی در این زمینه است. به همین علت، موسسات مهاجرتی که در حوزه اقامت کاری کانادا فعالیت می نمایند، می توانند به شما در این مسیر کمک نماینده و کمک رسان باشند. یکی از موسساتی که سالها در این حوزه فعالیت کرده و تخصص لازم و کافی دارد شرکت و موسسه مهاجرتی مهرآفرین نام دارد که در این حوزه اعتبار مناسبی دارد.

موقعیت های شغلی در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی در کانادا

بیشتر موقیت های شغلی در زمینه طراح داخلی و دکوراسیون داخلی در کانادا به صورت آنلاین به وسیله سایت های مربوط به مشاغل، آگهی شده و اغلب، از یک کد (کد NOC) برای شناسایی مشاغل طراح داخلی و دکوراسیون داخلی استفاده می گردد.

این کدها در سراسر کانادا برای شناسایی انواع مشاغل کاربرد دارند و کد NOC برای طراحان داخلی و دکوراسیون داخلی 5242 است.

به طور کلی، طراحان داخلی و دکوراسیون داخلی طرح های کاربردی، زیباشناسانه و مطمئن خود را برای فضاهای داخلی در ساختمان های فرهنگی، تجاری، مسکونی و صنعتی ایجاد می نمایند.

این افراد به وسیله شرکت های معماری و طراحی داخلی، موسسات خرده فروشی، شرکت های ساختمانی، بیمارستان ها، شرکت های هواپیمایی، هتل ها، رستوران های زنجیره ای و دیگر موسسات استخدام می شوند و یا ممکن است مسیر خوداشتغالی را دنبال نمایند.

از موقعیت های شغلی مرتبط با طراح داخلی و دکوراسیون داخلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراح داخلی هواپیمابرنامه ریز فضای ساختمانطراح داخلی هواپیماهای تجاریطراح داخلی رسمی
مشاور رنگ / دکوراسیون منزلمشاور دکوراسیونطراح / طراحی داخلیمشاور طراحی سبز
مشاور دکوراسیون منزلدکوراتور منزلسازمان دهنده منزلاستیجر منزل (مشاور تغییر منازل فروشی)
نقشه کش فضای کاریمشاور صحنه پردازی منزلمشاور دکوراسیون داخلیدکوراتور داخلی
مشاور طراحی داخلیمدیر پروژه طراحی داخلیتکنسین طراحی داخلیطراح داخلی
دستیار طراح داخلیطراح فضای داخلیطراح آشپزخانهطراح داخلی دارای مجوز
نقشه کش فضای اداریطراح داخلی ثبت شدهنقشه کش فضای خرده فروشیمشاور مدیریت فضا

شرایط تحصیلی و تجربی طراحان داخلی و دکوراتورها در کانادا

بازار کار دکوراسیون داخلی در کانادا به چه شرایطی احتیاج دارد؟ به طور کلی ، شرایط تحصیلی و تجربی طراحان داخلی و دکوراتورها در کانادا به توضیح زیر است:

  • معمولاً مدرک دانشگاهی یا دیپلم کالج در طراحی داخلی مورد احتیاج می باشد.
  • توانایی و استعداد خود را در این زمینه باید با مجموعه ای از کارها به اثبات برسانید. بعلاوه، دانشی در خصوص استفاده ایمن از ابزارها، تجهیزات و مواد مورد احتیاج می باشد.
  • ممکن است مدرک دانشگاهی در زمینه تکنیک های صنایع دستی مورد احتیاج باشد.
  • ممکن است از شما خواسته گردد که مجموعه ای از مدارک و اسناد را برای اثبات توانایی ها و تجربه کاری خود در طول فرآیند ارزیابی مهاجرت به کانادا ارائه دهید.

اما دقت داشته باشید که، برای زندگی و کار در کانادا به عنوان یک طراح داخلی یا دکوراتور داخلی، می بایست مدارک تحصیلی که در خارج از کانادا دریافت کرده اید را تایید نمایید و از این که مدارک تحصیلی تان در کانادا به رسمیت شناخته می گردد، مطمئن شوید.

ارزیابی مدرک تحصیلی (ECA) تأیید می نماید که مدرک دیپلم یا گواهینامه دریافتی تان معتبر است و نیز با استانداردهای کانادا برابری می نماید.

از جمله موسساتی که مدارک تحصیلی را ارزیابی می نمایند ، عبارتند از:

  • سرویس آموزش تطبیقی: دانشکده مطالعات مداوم دانشگاه تورنتو
  • خدمات بین المللی ارزیابی اعتبار کانادا
  • خدمات آموزش جهانی
  • خدمات ارزیابی صلاحیت های بین المللی (IQAS)
  • خدمات ارزیابی اعتبار بین المللی

بازار کار دکوراسیون در دیگر کشورها

علاوه بر کانادا در دیگر کشورها نیز بازار کار دکوراسیون داغ است. یکی از این کشور ها ترکیه می باشد. در ادامه توضیحات مختصری در رابطه با بازار کار دکوراسیون در ترکیه میدهیم.

این کشور برای افرادی که علاقه مند به دریافت اقامت ترکیه به وسیله کار هستند مناسب می باشد.

بازار کار دکوراسیون داخلی در ترکیه

به علت نزدیکی ترکیه به ایران، بسکمک از ایرانیان بازار کار ترکیه را انتخاب می نمایند. اما آیا دکوراسیون داخلی شغل خوبی در ترکیه است؟

به طور کلی، بازار کار طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی در ترکیه عالی است و دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند در دفاتر طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی مشغول به کار شوند و یا خوداشتغال باشند.

به عنوان یک طراح داخلی و دکوراسیون داخلی در ترکیه می توان در مراکز و شرکت های خصوصی و دولتی طراحی و دکوراسیون کار کرد.

بعلاوه، عایدی ماهیانه طراحان دکوراسیون داخلی در کشور ترکیه می تواند از 3620 تا 12200 لیر ترکیه باشد.

منبع: اتاق
انتشار: 11 تیر 1402 بروزرسانی: 11 تیر 1402 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 1319

به "بازار کار دکوراسیون داخلی در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار کار دکوراسیون داخلی در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید