طرح جدید سپرده گذاری در بانک مسکن

به گزارش اردکان خبر، بانک مسکن امکان جدیدی برای پس انداز مشتریان خود در قالب راه اندازی سپرده گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی فراهم کرد.

طرح جدید سپرده گذاری در بانک مسکن

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از هیبنا، طرح جدید بانک مسکن امکان پس انداز در شرایط اقتصادی را ایجاد خواهد کرد. این طرح با عنوان سپرده گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی است که مشتریان با افتتاح آن امکان واریز و برداشت را خواهند داشت. نرخ سود علی الحساب پیش بینی شده برای این سپرده گذاری معادل 10 درصد برای سپرده کوتاه مدت و 18 درصد برای سپرده بلند مدت می باشد.

مشتریان با افتتاح این حساب همچون دیگر حساب های کوتاه مدت، با دارا بودن کارت بانکی می توانند از تمامی خدمات بانکداری الکترونیک همچون اینترنت بانک، همراه بانک و... استفاده کنند.

متقاضیان برای افتتاح این حساب باید حداقل 200 هزار تومان موجودی داشته باشند به این معنا که کاهش سپرده به کمتر از این رقم منجر به فسخ حساب می شود.

مطابق با مفاد قرارداد افتتاح حساب، سیستم پس از واریز سود در پایان هر ماه، به صورت اتوماتیک در اول هر ماه نسبت به برداشت از حساب (مازاد بر حداقل مبلغ لازم جهت جلوگیری از فسخ حساب) اقدام و یک فقره سپرده سرمایه گذاری بلندمدت 2 ساله آتیه طلایی 3 جدید با حداقل مبلغ 50 هزار تومان و نرخ سود علی الحساب 18 درصد (در حال حاضر) به نام مشتری افتتاح می کند.

البته افتتاح حساب سپرده بلندمدت بیش از حداقلِ فوق (50 هزار تومان) با احتساب ضرایب یک ریالی صورت پذیرفته و این امر مادامی که سپرده کوتاه مدت آتیه طلایی 3 نزد بانک مفتوح باشد، به صورت سیستمی هر ماه تکرار می شود.

گفتنی است حساب واسطه تمامی حساب های مفتوحه، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی 3 بوده، تمام عملیات بانکی بر روی حساب واسطه انجام می پذیرد.

این طرح سپرده گذاری بانک مسکن به راحتی می تواند یک پناهگاه امن برای پس اندازهای خرد و کلان مشتریان این بانک باشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 397

به "طرح جدید سپرده گذاری در بانک مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح جدید سپرده گذاری در بانک مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید