اخبار اقتصادی

کاهش 31 هزار واحدی بورس در خاتمه معاملات امروز

شاخص کل بورس با افت 31 هزار و 632 واحدی در پایان معاملات امروز دوشنبه 24 آذرماه 99، به یک میلیون و 484 هزار و 126 واحد رسید.

30 دی 1399

ابرنوسان مجدد در کمین بورس

بورس تهران برای سومین هفته متوالی با رشد شاخص همراه شد و ضمن افزایش 6/ 7 درصدی، تغییر فاز داد. در حالی شاهد رشد شتابان تقاضا در کلیت بازار سهام هستیم که به نظر می رسد عرضه آنچنان که باید جوابگوی تقاضای موجود نیست. از این رو بار دیگر تجربه تلخ حبابی شدن قیمت...

30 دی 1399

ثبت نام مجدد از حذفیهای مسکن ملی

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده اظهار کرد: حدود 460 هزار نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تایید شده بودند که تا روز 30 آذرماه باید مشخص تکلیف شوند. ما به لحاظ اینکه نهایت تعامل و فرصت را داشته باشیم چند دوره فرآیند بارگذاری مدارک و افتتاح حساب را تمدید...

29 دی 1399

واکنش توئیتری مقتدی صدر به آشتی عربستان با قطر

رهبر جریان صدر به آشتی عربستان و دیگر کشورهای محاصره کننده قطر با این کشور واکنش نشان داد.

28 دی 1399

ترامپ خطاب به بن سلمان: می خواهم در کاخ سفید بمانم، پول بده!

به گزارش خبرنگاران به نقل از وطن، افشاگر اسرار آل سعود که در فضای مجازی به مجتهد معروف است اعلام کرد که منابع آگاه گزارش داده اند، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به محمد بن سلمان ولیعهد عربستان پیام داده است در کاخ سفید ماندگار است و برای این کار نیاز...

18 دی 1399

تا 5 سال هرچه مسکن ملی بسازیم، زمین داریم

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی، اظهار کرد: فرآیند طرح اقدام ملی مسکن از ابتدا بر اساس شناسایی زمین صورت گرفت و مسئله ای از این بابت وجود ندارد. البته در مرحله سوم بعضی کسانی که به صورت پیامکی ثبت نام شدند در بعضی شهرها به...

18 دی 1399

بدهی پرسپولیس چقدر است؟

با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس با یک شرکت به عنوان کارگزار قرارداد همکاری دارد، اما مسائل اقتصادی فراوان باعث شده این باشگاه برای پرداخت بعضی مطالبات خود، به قرض کردن پول روی بیاورد.

17 دی 1399

آموزش نظامیان ترکیه به نظامیان دولت وفاق ملی لیبی

بعضی منابع خبری تصاویری منتسب به وزارت دفاع ترکیه و آموزش نظامیان لیبی توسط نظامیان ترکیه منتشر نموده اند.

14 دی 1399

فرایند بیماری کرونا در این استان ها صعودی است

تهران (پانا) - سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با تشریح آخرین مصوبات این ستاد از فرایند صعودی بیماری در 5 استان اطلاع داد.

12 دی 1399

قیمت یورو امروز شنبه 1399، 09، 15

خبرنگاران : بازار آزاد امروز شاهد افزایش قیمت یورو است که به 31,654 (سی و یک هزار و ششصد و پنجاه و چهار) تومان رسید.

11 دی 1399

واردات انسولین با چند برابر قیمت واقعی !

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تخلفات در حوزه واردات انسولین قلمی با قیمت غیر واقعی از یک شرکت خارجی و فروش گرانقیمت آن برای چندین سال به کشور در حال بررسی است و نتایج اطلاع رسانی خواهد شد.

9 دی 1399

رونق بازار سرمایه با افزایش دامنه نوسان، مسائل محدودیت ها برای سهامداران

عمق بخشیدن به بازار سرمایه و جلوگیری از رفتار های هیجانی در بورس می تواند تا حدود زیادی مسوولین سازمان بورس را به کاهش محدودیت های بازار سرمایه ترغیب کند.

7 دی 1399

بی تدبیری هایی که مرغ را پر داد!

افزایش شدید قیمت مرغ در روز های اخیر، رعایت نشدن دائمی نرخ مصوب محصولات مشمول قیمت گذاری، نبود نظارت بر فرآیند توزیع نهاده های دامی و اقدام دیرهنگام نهاد های مسئول برای عرضه مرغ با نرخ دولتی در راستای تنظیم بازار همه از جمله عواملی است که دست به دست هم...

6 دی 1399

طرح جدید سپرده گذاری در بانک مسکن

بانک مسکن امکان جدیدی برای پس انداز مشتریان خود در قالب راه اندازی سپرده گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی فراهم کرد.

3 دی 1399

هشدار چین به استرالیا: به تماس های شما پاسخ نمی دهیم

دولت چین، استرالیا را تهدید کرد درصورت عدم تغییر نگرش در سیاست های این کشور به درخواست برای مذاکرات پاسخ نخواهد داد.

1 دی 1399

انتقاد قاضی زاده هاشمی از رفتار های دوگانه دولت درقبال طرح معیشتی مجلس

نایب رئیس مجلس با انتقاد از رفتار های دو گانه دولت درقبال طرح حمایتی و معیشتی مجلس از مردم گفت: منبع اقتصادی اقدام دولت در یارانه معیشتی 4 ماهه و اختیار قانونی آن کجاست؟

28 آذر 1399

بولتون:جمهوریخواهان واقعیت را بگویند؛ ترامپ انتخابات را باخت، ترامپ تا قبل از اینکه آسیب های زیادی نزند،این اتاق را ترک نخواهد کرد

فارس نوشت: مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید با تاکید بر اینکه تاریخ از دونالد ترامپ به عنوان یک رئیس جمهور شکست خورده یاد خواهد نمود، از جمهوری خواستار خواست واقعیت پیروزی جو بایدن را بپذیرند.

26 آذر 1399

ظرفیت مناسب صادراتی کشور در زمینه دانش سلول های بنیادی

خبرنگاران/قم مدیرعامل شرکت فناوری بن یاخته های رویان بر لزوم کوشش هرچه بیشتر در جهت توسعه فرایندهای علمی و تجاری سازی حوزه سلول درمانی کشور تاکید نمود.

26 آذر 1399

فروش امتیاز مسکن ملی موجب ایجاد تورم مازاد می گردد

خبرنگاران/آذربایجان غربی رئیس اداره نظارت مسکن ملی آذربایجان غربی گفت: فروش امتیاز مسکن ملی ممنوع است.

24 آذر 1399

شهر واراناسی یا شهر الهه مرگ، عکس

شهر واراناسی یکی از قدیمی ترین مناطق روی زمین است که همچنان مردم زیادی در این منطقه از هندوستان زندگی می نمایند. تاریخ سکونت در این شهر به 3000 سال پیش باز می شود.

22 آذر 1399
تعداد: (118)