نواز شریف در لندن

به گزارش اردکان خبر، انتشار تصویری جدید از نخست وزیر پیشین پاکستان در رسانه های اجتماعی که دارد در کافه ای در لندن همراه با خانواده چای می نوشد، بحثی را درباره شرایط سلامتش در میان اعضای حزب حاکم به راه انداخته است.

نواز شریف در لندن

به نقل از روزنامه نیشن، تصویر منتشر شده از نواز شریف، نخست وزیر پیشین پاکستان در رسانه های اجتماعی باعث شده تا در میان اعضای حزب حاکم تحریک انصاف که خواستار بازگشت وی برای مواجهه با پرونده های فساد هستند، بحث به وجود بیاید.

این تصویر، نواز شریف را در کافه ای نشان می دهد که دارد در کنار نوه هایش چای می نوشد. در این تصویر، وی با یک شلوار آبی و یک کلاه دیده می گردد و به نظر می رسد که در شرایط سلامت خوبی قرار گرفته است.

برخی از وزرای دولت عمران خان، نخست وزیر پاکستان درباره ماهیت وخیم بودن سلامت نواز شریف تردید دارند و می گویند، نواز شریف در خیابان های لندن می گردد و حتی در این دوران پاندمی کرونا ماسک به صورت ندارد.

وزیر علوم پاکستان گفت: این تصویر از نواز شریف در حال نوشیدن چای در یک کافه سیستم قضایی، عدالت و قانون ما در معرض خطر قرار می دهد. این تصویر همچنین به ما می گوید که چه تعداد افراد می توانند به مسئولیت پذیری سیستم عدالت ما در کشور اعتماد کنند.

شهباز گیل، مشاور نخست وزیر کنونی پاکستان نیز گفت: نواز شریف پس از آنکه به دادگاه دروغ گفت، از کشور خارج شد. اعضای خانواده شریف فکر می کنند که مردم احمق هستند. ما از نواز شریف می خواهیم تا به پاکستان برگردد و با پرونده های فساد روبرو گردد و به آنها پاسخ دهد.

همچنین با منتشر شدن این تصویر در رسانه های اجتماعی، بحثی درباره شرایط سلامت نواز شریف به وجود آمده و بسیاری از منتقدانش می پرسند که اگر نواز شریف خوب است، چرا به کشور برنمی گردد.

مریم نواز، دختر نخست وزیر پیشین پاکستان مدعی شده که این تصویر از سوی برخی از عناصر که به دنبال تخریب وجهه پدرش هستند، منتشر شده است.

پیشتر در ژانویه سال جاری میلادی، تصویر دیگری از نواز شریف در رسانه های اجتماعی منتشر شد که در حال نوشیدن چای در یک رستوران است و این مساله باعث انتقادهای زیادی علیه وی شد که شاید با یکسری توافق توانسته از کشور خارج گردد.

سخنگوی حزب مسلم لیگ پاکستان شاخه نواز گفت: نواز شریف به توصیه پزشکش برای قدم زدن از منزل خارج شده بود.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 103

به "نواز شریف در لندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نواز شریف در لندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید