آرمین هادی پور: امیدوارم در المپیک همه چیز خوب پیش برود

به گزارش اردکان خبر، تهران (پانا) - تکواندوکار تیم ملی ایران درباره آخرین وضعیتش پس از مصدومیت سنگین توضیح داد.

آرمین هادی پور: امیدوارم در المپیک همه چیز خوب پیش برود

آرمین هادی پور تکواندوکار وزن اول المپیکی کشورمان در خصوص سالی که گذشت در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: با توجه به شیوع کرونا امسال با همه سال هایی که پشت سر گذاشتیم، متفاوت بود؛ مردم جهان در شرایط بدی به سر می بردند و سالی است که هیچوقت فراموش نمی شود. امیدواریم هرچه زودتر این بیماری از بین برود و مردم به زندگی عادی برگردند تا کمتر عزیزان خود را از دست بدهیم.

وی افزود: در سال 1399 هیچ رویدادی برگزار نشد و نتوانستیم خود را محک بزنیم؛ تنها میدان، مسابقه لیگ بود که متاسفانه با توجه به شرایطی که برای من به وجود آمد امکان مبارزه کردن را نداشتم. این شرایط پیش آمده و هیچ کاری از دست ما برنمی آید و باید با این شرایط کنار بیاییم.

المپین تکواندو کشورمان گفت: 6 ماه ابتدایی سال تمرینات را به صورت مجازی زیر نظر کادرفنی پیگیری کردیم اما واقعا شرایط سختی بود چراکه از محیط تکواندو دور بودیم و برای ما که چندین سال است در کنار یکدیگر زندگی می کنیم، این شرایط غیرقابل تحمل بود.

هادی پور در ادامه با اشاره به آسیب دیدگی خود گفت: متاسفانه آسیب دیدگی از ناحیه رباط صلیبی برای من پیش آمد که غیرقابل اجتناب است و من اگر این موضوع را نپذیرم بیشتر اذیت می شوم. بالاجبار باید این شرایط را قبول و در کنار آن نیز فعالیت حرفه ای خود را پیگیری کنم. از زمانی که تکواندو را آغاز کردم گاهی آسیب های جزئی داشته ام اما حالا یکی از اصلی ترین اعضای بدنم در مبارزات را کم دارم و می خواهم با این آسیب در بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان شرکت کنم.

وی اینطور ادامه داد: قطعا با این شرایط کار سختی پیش رو دارم اما تمام تلاش خود را می کنم تا بهترین نتیجه و عملکرد را از خود به نمایش بگذارم.

المپین تکواندو کشورمان با اشاره به تاثیر کرونا بر برنامه های آنها گفت: من و هاشم پیروز به کسب سهمیه بازی های المپیک شده بودیم و اگر کرونا شیوع پیدا نمی کرد اکنون این رویداد بزرگ را پشت سر گذاشته بودیم. با توجه به اینکه آن زمان در کوران مسابقات بودیم خیلی شرایط بهتری داشتیم؛ این تعطیلی ها قطعا در فرایند کار ما تاثیر می گذارد اما سعی داریم با تمریناتی که پشت سر می گذاریم به اوج آمادگی برگردیم.

هادی پور شرح داد: در حال حاضر بر روی آسیب دیدگی خود کار می کنم تا ضعف نبودن این رباط را جبران کنم و من را در میدان مبارزه خیلی اذیت نکند. کادرفنی نیز برایمان تا بازی های المپیک برنامه منظم و مدونی را در نظر گرفته و ما هم به یک عنوان یک سرباز آنها را اجرا می کنیم تا به نتیجه مورد نظر برسیم.

وی در ادامه با بیان اینکه اردوی مشترک با تکواندوکاران بلغارستان برای تنوع در فرایند تمرینات آنها خوب بود گفت: با توجه به اینکه ما یک دوره طولانی در محیطی ثابت تمرین می کردیم این اردو در ارتقاء روحیه ما تاثیر مثبتی داشت.

المپین تکواندو در ادامه گفت: خردادماه رقابت های قهرمانی آسیا را پیش رو داریم؛ سعی می کنم با یک آمادگی نسبی در این رویداد حاضر شوم تا بتوانم خود را محک زده و از آن نهایت استفاده را برای حضور در بازی های المپیک داشته باشم.

هادی پور در پایان گفت: امیدوارم همه چیز در بازی های المپیک خوب پیش برود و در این رقابت ها نتیجه خوبی بگیریم تا هم از خودمان راضی باشیم و هم بتوانیم دل مردم کشورمان را شاد کنیم. از مردم عزیز ایران می خواهم برای ما دعا کنند چراکه واقعا نیازمند آن هستیم؛ برای همه هموطنان خود آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم در سال جدید همه سلامت باشند چراکه بهترین چیز تندرستی است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 625

به "آرمین هادی پور: امیدوارم در المپیک همه چیز خوب پیش برود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرمین هادی پور: امیدوارم در المپیک همه چیز خوب پیش برود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید