اعمال تخفیف 30 درصدی صندوق پالایشی یکم، سهام داران صبور باشند

به گزارش اردکان خبر، مدیر نظارت بر نهاد های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: صندوق پالایشی یکم با تخفیف 30 درصدی قابل معامله می شود.

اعمال تخفیف 30 درصدی صندوق پالایشی یکم، سهام داران صبور باشند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، محمدرضا معتمد گفت: مغایرت هایی درباره پذیره نویسی صندوق پالایش یکم بین درگاه های گارگزاری و سیستم بانکی وجود داشت که شرکت سپرده گذاری مغایرت را برطرف کرده و امکان انجام معامله وجود دارد.

وی ادامه داد: پذیره نویسی در درگاه های کارگزاری مطابق با دستورالعمل های شرکت سپرده گذاری مرکزی است، اما پذیره نویسی در سیستم بانکی، براساس قوانین شرکت سپرده گذاری نبوده و شرکت سپرده گذاری این مغایرت ها را برطرف کرده است.

معتمد گفت: اگر مدیر صندوق تصمیم به شروع معاملات کند می تواند از روز شنبه به ناظر بازار در بورس تهران درخواست دهد و بورس تهران براساس فرایند پذیرش، نماد را بازگشایی می کند.

این مقام مسئول با بیان اینکه مدیر صندوق منابعی برای بازار گردانی در اختیار دارد اضافه کرد: 30 درصد تخفیف و افزایش سرمایه که قرار بود به سهامداران تعلق بگیرد در صندوق اعمال شده است و باتوجه به اینکه هر زمانی باز شود حتماً ناظر nav را اعلام خواهد کرد.

مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار ادامه داد: به سهامداران توصیه می کنم با توجه به اینکه در سرانجام معاملات هفتگی، بازار نسبت به پالایشی ها اقبال خوبی نشان داده است سهامداران صبور باشند تا واحدهای این صندوق به سوداوری خوبی برسد بعد اقدام به فروش کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 355

به "اعمال تخفیف 30 درصدی صندوق پالایشی یکم، سهام داران صبور باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعمال تخفیف 30 درصدی صندوق پالایشی یکم، سهام داران صبور باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید