تقابل دوباره تیلور ، حسن یزدانی روی هوا؟

به گزارش اردکان خبر، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد 2022 قرار است طی روز های 19 و 20 آذر به میزبانی کشور آمریکا برگزار گردد و این در حالیست که با توجه به تجربیات قبلی ممکن است روند صدور ویزا برای اعضای تیم اعزامی ایران با کارشکنی کشور میزبان روبرو باشد.

تقابل دوباره تیلور ، حسن یزدانی روی هوا؟

بر این اساس علیرضا دبیر به عنوان رئیس فدراسیون کشتی کشورمان همچنان همان موضع قبلی را در نظر دارد و معتقد است در صورتیکه آمریکا مثل دفعه قبل به بعضی از اعضای تیم ایران ویزا ندهد، قطعاً اعزام تیم ملی به جام جهانی آمریکا انجام نخواهد شد. با این وجود می توان دریافت که فدراسیون کشتی سیاست اعزام تمام اعضای تیم یا هیچکس را پیش رو دارد و هیچ تعارفی با کشور میزبان و حتی اتحادیه جهانی کشتی ندارد.

به همین دلیل محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی اظهار داشت: تمام روند قانونی و اداری اعزام تیم ملی کشتی آزاد از سوی فدراسیون در حال اجرا است تا مسئله ای برای دریافت ویزا از جانب ما وجود نداشته باشد. ضمن اینکه جام جهانی یک رویداد رسمی در تقویم اتحادیه جهانی است و کشور میزبان مسابقات موظف به صدور ویزا برای تیم های شرکت کننده است.

وی با اشاره به سیاست فدراسیون کشتی برای برخورد با کارشکنی احتمالی از سوی کشور میزبان گفت: طبق تاکید رئیس فدراسیون در صورت عدم صدور ویزا برای تمامی اعضای تیم ایران از سوی کشور میزبان، تیمی از کشورمان به جام جهانی آمریکا اعزام نخواهد شد.

آمریکایی ها سابقه عدم صدور ویزا برای بعضی از اعضای تیم ایران را دارند که فدراسیون کشتی در همان مورد قبلی نیز تصمیم گرفت به جای مماشات با عدم صدور ویزا برای بعضی از اعضای تیم، بطور کلی سفر تیم ملی را لغو کند.

منبع: فرارو
انتشار: 11 آبان 1401 بروزرسانی: 11 آبان 1401 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 1214

به "تقابل دوباره تیلور ، حسن یزدانی روی هوا؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقابل دوباره تیلور ، حسن یزدانی روی هوا؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید