تمامی نقاط دارای سکنه در لرستان برق دار هستند

به گزارش اردکان خبر، خبرنگاران/لرستان مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: تمامی نقاط دارای سکنه در استان برق دار هستند.

تمامی نقاط دارای سکنه در لرستان برق دار هستند

فریدون خودنیا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای سایر کارهایی که شرکت توزیع انجام می دهد یک کار خوبی که انجام دادیم این بود که پروژه های عظیم در سال های گذشته انجام شدند.

وی توضیح داد: اگر سال جاری می خواستیم همین پروژه های عظیم را آغاز کنیم اصلاً امکان پذیر نبود. خیلی پروژه های عظیم انجام شد که اگر الان می خواست انجام گردد در توان شرکت توزیع نبود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان اظهار داشت: در حال حاضر برق پایدار در سطح استان وجود دارد و تقریباً می توان گفت تمام نقاطی که دارای سکنه بوده دارای برق هستند.

خودنیا اضافه نمود: چند روستا وجود دارد که روی هم رفته 150 نفر هم نمی شوند که برق ندارند ولی شبکه برق در مناطق دارای سکنه وجود دارد و می توانند از این تأسیسات برق کارهای مالی انجام بدهند.

وی با اشاره به ماشین آلات، اضافه نمود: طی سال های گذشته حدود 30 دستگاه ماشین آلات خریداری شده که یک نقطه عطفی در شرکت توزیع است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با بیان اینکه در راستای حقوق همکاران توانسته ایم مرتب پرداخت کنیم و بدهی به آن ها نداریم، اعلام کرد: بدهی ما در چهار سال پیش نزدیک 90 میلیارد تومان بوده اما در حال حاضر بدهی به پیمانکار زیر 20 میلیارد تومان است.

خودنیا ادامه داد: در زمینه بودجه های شناور نیز اقدامات خوبی انجام داده ایم به طوری که بودجه های شناور تا به امروز 26 میلیارد بوده و در طی یک ماه گذشته نزدیک 7 تا 8 میلیارد تومان از بودجه های شناور ملی اضافه جذب نموده ایم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 235

به "تمامی نقاط دارای سکنه در لرستان برق دار هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی نقاط دارای سکنه در لرستان برق دار هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید