توسعه خدمات الکترونیکی برای جامعه هدف بازنشستگان صندوق فولاد به مناسبت دهه فجر

به گزارش اردکان خبر، خبرنگاران- به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور رفاه حال بازنشستگان محترم، سامانه الکترونیکی خدمات صندوق بازنشستگی فولاد با چهار زیر سامانه ارائه خدمات غیر حضوری مورد احتیاج بازنشستگان در جلسه ای با حضور دکتر خشنود مدیرعامل صندوق راه اندازی گشت.

توسعه خدمات الکترونیکی برای جامعه هدف بازنشستگان صندوق فولاد به مناسبت دهه فجر

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، این سامانه ها که به اهتمام مدیریت معماری سازمان و فناوری اطلاعات صندوق بازنشستگی فولاد طراحی شده موجب بی احتیاجی بازنشستگان فولاد برای مراجعه جهت دریافت خدمات گوناگون شده و زمینه ارائه این خدمات به صورت غیرحضوری را فراهم کرده است.

در سامانه موردنظر که درحال حاضر چهار زیر سامانه آن به بهره برداری رسیده است 13 خدمت مختلف شامل درخواست گواهی ها، درخواست صدور دفترچه بیمه درمان، درخواست کمیسیون و هزینه نگهداری، احراز هویت تک ورثه ها و بازنشستگان بدون افراد تحت تکفل، بیمه عمر و حوادث، برقراری مستمری وظیفه بگیران، کسر و اضافه حق اولاد و همسر، درخواست پرداخت یاری هزینه فوت و یاری هزینه ازدواج، وام و علی الحساب، انتقال کسور بازنشستگی، اجرای احکام، تغییر شماره حساب در یک محیط تعاملی به صورت غیرحضوری و الکترونیکی ارائه خواهد شد.

زیر سامانه های همسان سازی و محاسبه مطالبات بازنشستگان پیش از این به بهره برداری رسیده بود که برای سهولت دسترسی بازنشستگان محترم به سامانه یکپارچه منتقل و دو خدمت جدید صدور گواهی کسر از حقوق و ضمانت و صدور دفترچه بیمه درمان به صورت الکترونیکی به این سامانه اضافه و طی هفته آینده در دسترس بازنشستگان محترم قرار خواهد گرفت.

بر اساس برنامه زمان بندی شده قرار است سایر سامانه ها نیز تا بهار سال آینده پیاده سازی و اجرا شوند.

دکتر خوشحال در سخنانی با گرامیداشت دهه مبارک فجر، ارائه خدمات الکترونیکی به بازنشستگان فولاد را در راستای رفاه و آسایش این عزیزان بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: همه کوشش و هدف ما این است که بازنشستگان عزیز بدون کمترین دشواری و زحمتی خدمات مورد احتیاج خود را به صورت غیر حضوری دریافت نمایند.

وی همچنین از کوشش های معاونت برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت ها و مدیریت فناوری اطلاعات صندوق برای طراحی و راه اندازی این سامانه ها تقدیر کرد.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 561

به "توسعه خدمات الکترونیکی برای جامعه هدف بازنشستگان صندوق فولاد به مناسبت دهه فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه خدمات الکترونیکی برای جامعه هدف بازنشستگان صندوق فولاد به مناسبت دهه فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید