ثبت نام نو وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز شروع شد

به گزارش اردکان خبر، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام نو وام ضروری 12 میلیون تومانی بازنشستگان این صندوق از امروز ششم اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش توریسم به نقل از مهر، محمود مرتضایی فرد گفت: ثبت نام اینترنتی وام ضروری 12 میلیون تومانی سال 1401 بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از امروز (سه شنبه ششم اردیبهشت ماه) تا پایان اردیبهشت ماه 1401 انجام می شود.

ثبت نام نو وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز شروع شد

وی یادآور شد: ثبت نام فقط از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir انجام خواهد شد.مرتضایی فرد با بیان اینکه مبلغ این تسهیلات همانند مرحله قبل، مبلغ 12 میلیون تومان با اقساط 36 ماهه و با کارمزد 4 درصد است گفت: متقاضیان می توانند در بازه زمانی اعلام شده به درگاه خدمات الکترونیک صندوق مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه گانه خود شامل دفتر کل، کد ملی و شماره حساب نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.

وی همچنین شرح داد: ثبت درخواست متقاضیان به معنی پرداخت تسهیلات به همه عزیزان نخواهد بود.او ادامه داد: پس از اتمام مهلت ثبت نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سایر تسهیلات صندوق بازنشستگی، میزان حقوق دریافتی و سایر موارد بررسی شده و با اولویت بندی و بر اساس میزان اعتبار تخصیص یافته از سوی بانک عامل، این تسهیلات در نوبت های مشخص پرداخت خواهد شد.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه اعلام نتایج و اسامی افراد واجد شرایط و مشمول از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری انجام می شود، شرح داد: اسامی واجدین شرایط بر اساس نوبت بندی انجام شده در همین سایت اعلام می شود و مبلغ تسهیلات به حساب واجدین شرایط واریز خواهد شد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 9 تیر 1401 بروزرسانی: 9 تیر 1401 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 1133

به "ثبت نام نو وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام نو وام ضروری بازنشستگان کشوری از امروز شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید