رسولی:مقداری فشنگ در آلمان اندوخته داریم

به گزارش اردکان خبر، سخنگوی فدراسیون تیراندازی گفت: اگر مسابقات بین المللی تیراندازی آنلاین برگزار شود، ما هم به درخواست مربیان در آن مسابقات حضور خواهیم داشت.

رسولی:مقداری فشنگ در آلمان اندوخته داریم

ناصر رسولی در خصوص ادامه تمرینات ملی پوشان اظهار کرد: دور دوم تمرینات تفنگ در حال انجام است. قرار است تمرینات به صورت مستمر ادامه داشته باشد و تنها ملی پوشان میان هر مرحله استراحت کوتاهی داشته باشند. براساس برنامه مربیان تمرینات را پیش می بریم.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در ادامه در خصوص سلامت ملی پوشان گفت: خدارا شکر همه ملی پوشان تا این لحظه در شرایط خوبی هستند و مسئله ای وجود ندارد. ملی پوشان تپانچه در حال استراحت هستند و فروغی هم در دور جدید به تمرینات اضافه خواهد شد.

وی در ادامه گفت: قطعا بیماری بر روی آمادگی جسمانی تاثیر دارد و فروغی هم کمی دچار ضعف جسمانی شده است، قطعا با شروع تمرینات مجددا قوای جسمانی اش باز خواهد گشت و نیاز به کمی زمان دارد.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در خصوص برگزاری مسابقات آنلاین گفت: کمیته مسابقات بر روی این موضوع کار می کند. قطعا این موضوع نیاز به زیرساخت هایی دارد که برای انجامش در حال پیگیری هستیم.

رسولی در پاسخ به این سوال که آیا امکان حضور ملی پوشان در مسابقات بین المللی آنلاین وجود دارد گفت: باید بررسی و مقدمات آن را فراهم کنیم. اگر کشوری مسابقاتی را برگزار کند ما هم با درخواست مربیان در آن مسابقات شرکت خواهیم کرد.

وی در خصوص فشنگ های خریداری شده و مانده در آلمان گفت: واردات فشنگ قوانین و ضوابط خاصی دارد چیزی که حمل می شود فشنگ است. قانون هر چقدر که اجازه بدهد می توانیم بیاوریم. هر مقدار هم که بماند می توانیم در مرحله بعدی وارد کنیم. در حال حاضر مقداری اندوخته در آلمان داریم که هر زمان مسیرها گشایش شود می توانیم بیاوریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 250

به "رسولی:مقداری فشنگ در آلمان اندوخته داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسولی:مقداری فشنگ در آلمان اندوخته داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید