سلامتی و پزشکی

خبرنگاران اعمال محدودیت های کرونایی شرایط قرمز در آران و بیدگل شروع شد

کاشان - خبرنگاران - فرماندار آران و بیدگل گفت: اعمال محدودیت های کرونایی شدیدتر به دنبال تغییر شرایط رنگ بندی این شهرستان از نارنجی به قرمز شروع شد.

24 خرداد 1400

آینده سازان کشور دست پرورده و آموزش دیده معلمان هستند

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که پیشرفت و سعادت جامعه رو به رشد و توسعه در دست قدرت معلمان است، گفت: متخصصان و آینده سازان کشور دست پرورده و آموزش دیده معلمان هستند.

23 خرداد 1400

خاموشی نزدیک است

یک حساب سر انگشتی از خشکسالی وسیع و در ادامه آن کاهش توان تولیدی نیروگاه های برق، در نهایت خاموشی گسترده در کشور را هشدار می دهد. میزان بارندگی ها و ذخایر آبی کشور در ماه های اخیر، کارشناسان را درمورد خشکسالی احتمالی و پیامد های آن نگران نموده است. ...

18 خرداد 1400

آخرین تلاش پرسپولیسی ها برای حضور مصدومان در دربی، تست نهایی فردا

کادرفنی تیم پرسپولیس آخرین شرایط بازیکنان مصدوم این تیم برای دیدار با استقلال را فردا مورد ارزیابی قرار خواهد داد.

11 خرداد 1400

امداد هوایی به یاری مصدومان حادثه ترافیکی شهداد آمد

رئیس اورژانس کرمان گفت: مصدومان حادثه ترافیکی در شهداد با امداد رسانی هوایی و زمینی به بیمارستان منتقل شدند.

11 خرداد 1400

نحوه برگزاری امتحانات خاتمه ترم دانشگاه آزاد اعلام شد ، شرایط لغو آزمون های ارشد و سراسری 1400

برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.

8 خرداد 1400

فیرپلی اقتصادی یوفا دلیل فروش مهاجم ایرانی باشگاه فنرباغچه

به گزارش خبرنگاران، سایت takvim ترکیه به جزئیات بیشتری از تصمیم باشگاه فنرباغچه برای فروش اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی پرداخته است.

7 خرداد 1400

همه چیز در مورد گیاه دارویی آویشن

خبرنگارانـ کوه های ایران از البرز تا زاگرس از کوه های مرکزی و شرقی تا مکران همه مخازن ارزشمند انواع گیاهان معجزه گر دارویی هستند. گیاهانی که از اعصار قدیم تا به امروز توسط ساکنان سرزمین ایران پایه و اساس درمان به شیوه سنتی و معیشت بوده اند. کشورمان از...

6 خرداد 1400

پیری از این نقطه بدن آغاز می گردد؛ با این روش دیرتر پیر می شوید

خبرنگاران : پیری انواع مختلفی دارد و در افراد مختلف نوع آن متفاوت است. شما می توانید با تشخیص نوع پیری خود فرایند پیر شدن خود را به تاخیر بیندازید.

6 خرداد 1400

داستان امکانات از ما بهتران و حاشیه نشین ها

نکته کلیدی و اما تاسف بار این مساله آن است که این مناطق درست بیخ گوش شهر های بزرگی قرار دارند که همه جور امکاناتی در دسترسِ از آن ها بهتران قرار گرفته است! و این به معنای ظهور حاشیه نشین هایی است که چیزی برای از دست دادن ندارند.

5 خرداد 1400

بلبشوی اظهارنظرها درمورد سفر به مشهد

سفر های نوروزی با تعارف های مسئولان در این روز های کرونایی حسابی ماجرا شده است.

3 خرداد 1400

10 میلیون وارث سهام عدالت فعلا صبر کنند

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی با تاکید بر اینکه دارندگان سهام عدالت، فعلا برای فروش سهام خود صبر کنند، گفت: به زودی دارندگان سهام عدالت، صاحب سهام دیگری می شوند.

3 خرداد 1400

روسیه شبکه ناوالنی را به لیست گروه های افراط گرا اضافه نمود

سازمان تنظیمات و نظارت بر اقدامات اقتصادی روسیه، شبکه الکسی ناوالنی را به لیست گروههای افراطی و تروریستی مانند داعش و القاعده اضافه نمود.

2 خرداد 1400

مخبر: تا سرانجام مرداد 30 میلیون دوز واکسن ایرانی کرونا تولید خواهد شد

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با اشاره به اینکه در خرداد ماه به تولید 3 تا 3.5 میلیون دوز واکسن در ماه می رسیم، گفت: تا پایان مرداد ماه 30 میلیون دوز واکسن تولید و تقدیم وزارت بهداشت می شود.

27 اردیبهشت 1400

خیزش گرد و خاک در 13 استان

سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال تگرگ در 13 استان هشدار داد.

25 اردیبهشت 1400

فوت دو نفر از کادر درمان سبزوار پس از تزریق واکسن کرونا؟

خبرنگاران : مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: برخلاف مطالب منتشر شده در بعضی از شبکه های اجتماعی شهرستان، فوت 2 تن از کادر درمانی سبزوار طی چند روز گذشته ارتباطی به تزریق واکسن کرونا نداشته است.

24 اردیبهشت 1400

دکتر جدید استقلال، نیامده جنجالی شد!

رسانه باشگاه استقلال، دیشب در خبری از اضافه شدن دکتری به نام محمد آبادی به تیم پزشکی استقلال اطلاع داد و نوشت این پزشک مقیم آلمان که فوق تخصص جراحی دارد و در سابقه اش همکاری با تیم های ملی جوانان و امید دیده می گردد، با دعوت فرهاد مجیدی، به تیم پزشکی استقلال...

22 اردیبهشت 1400

خبرنگاران مربی فولاد: راه طولانی در لیگ قهرمانان آسیا داریم

تهران- خبرنگاران- مربی فولاد خوزستان گفت: هنوز چند بازی باقی مانده و راه درازی در پیش داریم، قول می دهم که بچه های ما با احساس و قدرت هرچه در توانشان داشته باشند در زمین خواهند گذاشت تا طرفداران را سرافراز نمایند.

22 اردیبهشت 1400

باید اکسیژن تأمین گردد ، برخی ادارات محدودیت های کرونایی را اعمال نکرده اند

به گزارش خبرنگاران، علیرضا زالی در جلسه شورای فرماندهی ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، در مورد شرایط شیوع بیماری در استان تهران، مطرح نمود: در پایتخت برای اولین بار تمام شهرها در شرایط قرمز قرار گرفتند و گسترش بیماری به صورت همگن در...

19 اردیبهشت 1400

خبرنگاران انجام بیش از 22 هزار تست فوری کرونا در مبادی مرزی رسمی

تهران - خبرنگاران - سخنگوی جمعیت هلال احمر از انجام 22 هزار و 846 تست فوری تشخیص کرونا توسط امدادگران هلال احمر در 28 مرز رسمی کشور (16 مرز زمینی، 10 مرز هوایی و دو مرز دریایی) اطلاع داد و گفت: در اجرای این طرح تا به امروز 137 هزار و 650 مسافر مورد کنترل و پایش سلامت...

18 اردیبهشت 1400
تعداد: (194)