رونمایی از کتاب جاسوس بازی آخرین اثر حمید داودآبادی

به گزارش اردکان خبر، در گردهمایی فعالان فرهنگی در پیشوا از جاسوس بازی حمید داودآبادی رونمایی شد.

رونمایی از کتاب جاسوس بازی آخرین اثر حمید داودآبادی

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری خبرنگاران، در گردهمایی فعالان فرهنگی در پیشوا از جاسوس بازی حمید داودآبادی با حضور نویسنده کتاب، امام جمعه و مسئولین شهر پیشوا، وحید یامین پور، جواد موگویی، مازیار بیژنی، حسین قرایی و جمعی از شعرا و نویسندگان انقلابی رونمایی شد.

جاسوس بازی تازه ترین کتاب حمید داودآبادی است که توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است. شب گذشته در گردهمایی بزرگ فعالان فکری، فرهنگی در پیشوا(پیشوای قیام)، از کتاب تازه انتشارات شهید کاظمی رونمایی شد.

حمید داودآبادی نویسنده کتاب درباره کتاب گفت: از مدت ها پیش خصوصاً زمان جنگ یکی از دغدغه هایم این بود که چرا بعضی آدم ها می پذیرند که مثلاً با وجود اینکه در این کشور زندگی می کنند و حتی گاهی مسئولیت دارند و در جنگ هم حضور مستقیم دارند جاسوس دشمن شوند و خودشان را به دشمن بفروشند. که این اتفاق در قبال پول یا هر چیز دیگری که ممکن بود رخ داده باشد.

داودآبادی اضافه نمود: نمونه هایی را هم دیده بودم که طرف خودش را به دشمن فروخته آخر سر دستگیر و اعدام شده و فدای دشمن شده است. این دغدغه من بود که چه می شود که این ها به اینجا می رسند. به همین خاطر از یکی دو سال گذشته افتادم دنبال همین و آن نمونه هایی که خودم در صحنه جنگ سراغ داشتم و نمونه های دیگری که از اول انقلاب پیش آمده بود، را جمع آوری کنم. روی این ها موثق و مفصل شروع به کار کردم.

نویسنده جاسوس بازی در ادامه گفت: نتیجه این بررسی ها کتاب جاسوس بازی شد. تعدادی از افرادی که به اسم خدمت در این مملکت زندگی می کردند و در نهایت خیانت یا فرار کردند یا اعدام شدند نامشان در این کتاب آمده است و در موردشان بحث شده است. کسانی که وطنشان را به دشمن فروختند. خیلی هایشان خانواده های خود را بدبخت کردند و به عنوان ننگین خیانت از این ها یاد می شنود. من این کتاب را نوشتم که درس عبرتی برای همه باشد و این تذکر را بدهم که از دشمن درونی بیشتر باید ترسید.

در این مراسم نویسندگان و چهره هایی چون مجتبی رحماندوست، سعید علامیان، وحید یامین پور، اکبر والایی، یوسف قوجق، کامران شرفشاهی و ... حضور داشتند.

این مراسم در حاشیه گردهمایی بزرگ فعالان فکری فرهنگی که به بهانه 57 امین سالگرد قیام 15 خرداد در پیشوا در حال برگزاری است، صورت گرفت.

جاسوس بازی؛ ماجراهای واقعی و تلخ از خیانت های داخلی، اثر جدید حمید داودآبادی در قطع رقعی و 280 صفحه توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 95

به "رونمایی از کتاب جاسوس بازی آخرین اثر حمید داودآبادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از کتاب جاسوس بازی آخرین اثر حمید داودآبادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید