شخصیت شناسی جالب 4 گروه خونی ، میان گروه خونی و شخصیت افراد رابطه ای هست؟

به گزارش اردکان خبر، آیا می دانستید میان گروه خونی و ویژگی های شخصیتی شما ارتباط وجود دارد؟ یعنی در واقع همان خونی که با اهدای آن به شخص نیازمند گاهی به او حتی زندگی می بخشید با ویژگی های شخصیتی شما در ارتباط است. اگر چه از نظر علمی این ارتباط ثابت نشده است اما فرهنگ ها و جوامع مختلف بر این باورند که ارتباط بین شخیصت و گروه خونی افراد وجود دارد. در بعضی کشورها در بسیاری از مصاحبه های استخدامی در این گروه خونی فرد هم پرسیده می گردد تا ببینند آیا به اصطلاح اصلا گروه خونی شخص به آن شغل می خورد یا خیر. ویژگی های شخصیتی 4 گروه خونی و در مجموع شخصیت شناسی افراد از روی گروه خونی و رابطه گروه خونی و شخصیت را از سرویس سبک زندگی و در مجله خبرنگاران بخوانید.

شخصیت شناسی جالب 4 گروه خونی ، میان گروه خونی و شخصیت افراد رابطه ای هست؟

شخصیت شناسی گروه خونی A+) A و -A) و رابطه گروه خونی با شخصیت

فراوان ترین گروه خونی دنیا گروه های خونی A است. اگر بخواهیم در خصوص رابطه گروه خونی و صحبت کنیم باید بگوییم افراد صاحب گروه خونی A معمولا انسان هایی اهل همکاری، احساساتی، کمال گرا، هوشمند و پر شور هستند. این افراد به رابطه طولانی مدت با آدم های زندگی شان اهمیت می دهند و حتی به این خاطر ممکن است روی احساسات شان پا بگذارند. گاهی حتی این عادت آن ها سبب دلخوری اطرافیان شان هم می گردد. بعضی از افرادی که گروه خونی A دارند کمی خجالتی هستند و برای ارتباط با دیگران معمولا به مشکل می خورند.

صاحبان گروه خونی A گاهی هیجان زده هستند و نمی توانند شکیبا باشند اما معمولا به علت قدرتی که دارند در شرایط سخت خونسردی خود را حفظ می نمایند. آن هایی که گروه خونی A دارند بسیار مسئولیت پذیرند و رویای شان دستیابی به موفقیت است. اما به علت این که تنش و استرس گاهی روی آن ها به سرعت و عمیقا تاثیر می گذارد کیفیت خواب شان چندان خوب نیست. اگر بخواهیم باز هم در خصوص رابطه گروه خونی و شخصیت این افراد صحبت کنیم باید بگوییم از آن جایی که صاحبان گروه خونی A ذاتا حساس هستند در نتیجه بسیار خلاقند و هنرمندانه ترین گروه خونی متعلق به آن هاست.

بیشتر بخوانید: روانشناسی از روی فرم صورت که شخصیت شما را فاش می نماید

روانشناسی گروه خونی B-) B و +B) و شخصیت شناسی آن

اطلاع از آخرین مطالب مجذوب نماینده و پرطرفدار

سومین گروه خونی فراوان در سرتاسر دنیا یک گروه خون متعادل است. اگر بخواهیم در خصوص شخصیت شناسی افراد از روی گروه خونی صحبت کنیم باید بگوییم آن ها افرادی متفکر و حساسند و ویژگی های یک رهبر بلند پرواز را هم دارند. گروه خون B برای افرادی است که همواره می خواهند جزییات و دستورالعمل های یک پروژه را قبل از آغاز بدانند. آن ها معمولا روی اهداف خود متمرکز هستند حتی اگر بدانند رسیدن به آن اهداف شاید عملا غیر ممکن باشد. یکی دیگر از مواردی که در خصوص ارتباط میان گروه خونی و شخصیت کسانی که جزء دسته B هستند بسیار پر رنگ و قابل توجه است، فردگرا بودن آن هاست.

این افراد چون می خواهد معمولا از قوانین خود پیروی نمایند ممکن است گاهی حتی اشخاصی ناسازگار به نظر برسند. یکی دیگر از ویژگی های آن ها ظاهر سرد و جدی شان است شاید چون بیشتر روی اندیشه و افکار خود متمرکز هستند تا احساسات شان.

شخصیت شناسی گروه خونی AB-) AB و +AB)

کسانی که گروه خونی AB دارند جز صاحبان کمیاب ترین گروه خونی در دنیا هستند. دارندگان این گروه خونی می توانند ویژگی های هر دو گروه A و B را داشته باشند. به عنوان مثال احتمالا هم خجالتی هستند و هم برونگرا. با این حال آن ها مجذوب نماینده هستند و این ترکیب خصوصیات چیزی از ارزش های آن ها کم نمی نماید.

اگر بخواهیم در خصوص شخیت شناسی افراد از روی گروه خونی صحبت کنیم باید بگوییم این افراد در عین فعال بودند بسیار به معنویات اهمیت می دهند و در زندگی شان هیجان در الویت واقع شده است. گاهی اوقات این افراد ممکن است مرموز به نظر برسند. علتش هم این است که در حالی که این افراد شخصیتی مسئول و قابل اعتماد دارند، دوست ندارند بیش از حد از آن ها چیزی درخواست گردد و ترجیح می دهند در جهت منافع شان گام بردارند. آن ها کارهای مورد علاقه شان را انجام می دهند و چندان دوست ندارند با تنش و استرس روبرو شوند.

رابطه میان گروه خونی O+) O و -O) و شخصیت افراد

بیشتر مردم دنیا صاحب گروه خونی O هستند. در حقیقت 35 درصد انسان ها در سرتاسر دنیا گروه خونی شان O است. اگر بخواهیم در خصوص رابطه گروه خونی و شخصیت صحبت کنیم باید بگوییم که صاحبان گروه خون O افرادی رهبر و عموما تنها هستند. آن ها حتی اگر نظرات دیگران را هم ارزشمند بدانند باز هم اعتماد به نفس و جسارت دارند. آن ها افرادی بصری و دارای تمرکز بالا هستند که گاهی هم نمی گردد به آن ها تکیه کرد، چرا؟ به این علت که خیلی زود خسته می شوند.

کسانی که گروه خونی O دارند انعطاف پذیرند، پر انرژی و اجتماعی هستند و اغلب دوست دارند در مرکز توجه باشند. اعتماد به نفس و استعداد آن ها منحصر به فرد است، دوست دارند همواره فعال باشند و استرس معمولا برای آن ها محلی از اعراب ندارد.

کدام گروه خونی با گروه خونی شما سازگارتر و نزدیک تر است؟

کسانی که گروه خونی A دارند با گروه خونی A و AB بهتر رابطه برقرار می نمایند.

کسانی که گروه خونی B دارند با گروه خونی B و AB سازگارترند.

افرادی که صاحب گروه خونی AB هستند با گروه خونی A ، B و O رابطه بهتر و گرم تری دارند.

آن هایی که صاحب گروه خونی O هستند با آن هایی که گروه خونی شان O یا AB است بیشتر دمخور و همراهند.

در خصوص ارتباط میان ماه تولد و انتخاب همسر آینده اطلاعات جالبی برای شما داریم، برای خواندن اینجا را کنید.

منبع:

نوشته های مرتبط

تست روانشناسی شخصیت شناسی براساس خوراکی مورد علاقه شما

چگونه از روی عطر مورد علاقه ویژگی های شخصیتی افراد را تشخیص دهیم

11 رنگ لباس که شخصیت شما را فاش می نماید

تست جالب روانشناسی عشق برای شناخت زوایای پنهان زوجین

منبع: افق کوروش
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 953

به "شخصیت شناسی جالب 4 گروه خونی ، میان گروه خونی و شخصیت افراد رابطه ای هست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی جالب 4 گروه خونی ، میان گروه خونی و شخصیت افراد رابطه ای هست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید