شوک کونته به اینتر؛ از دلیل جدایی تا مقاصد احتمالی و گزینه های جانشینی

به گزارش اردکان خبر، جدایی آنتونیو کونته از اینتر تنها سه روز پس از بالای سر بردن جام قهرمانی سری A معادلات جابجایی مربیان در فوتبال اروپا را پیچیده تر از قبل کرد.

شوک کونته به اینتر؛ از دلیل جدایی تا مقاصد احتمالی و گزینه های جانشینی

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، بی میلی استیون ژانگ رئیس باشگاه اینتر برای برگزاری جلسه با آنتونیو کونته و خودداری از ارائه تضمین هایی که مربی ایتالیایی می خواست (نفروختن بازیکنان تیم و جذب بازیکنان مورد نظر برای فصل آینده)، مربی ایتالیایی را مجاب کرد که به کار خود در نراتزوری سرانجام دهد. کونته که از دست اینتری ها به خاطر تحت فشار گذاشتن او برای بخشیدن بیش از 20 درصد حقوق سالانه اش به اندازه کافی دلخور بود، چند روزی منتظر پاسخ ژانگ به او برای برگزاری جلسه شد و در نهایت زمانی که با بی میلی کارفرمای چینی اش روبرو شد، از راهنمایی اینتر استعفا کرد. به همین دلیل سایت توتو مرکاتوی ایتالیا نوشته است که کونته از زمانی که آگاه شد تیم او برای فصل آینده نه تنها تقویت نخواهد شد، بلکه قرار است تضعیف هم گردد، احساس کرد که بازیچه ژانگ شده و به همین دلیل در سناریویی مشابه به آنچه سال 2014 در یوونتوس رقم زد، استعفا کرد.

در این بین نشریه استمپا به جزئیات توافق دوجانبه کونته با اینتر برای سرانجام همکاری اشاره نموده و مدعی شده که باشگاه به این شرط با استعفای مربی اش موافقت نموده که او فصل آینده در ایتالیا مربیگری نکند؛ از این رو در حال حاضر دو گزینه دست به نقد برای کونته وجود دارد: رئال مادرید و تاتنهام.

آخرین گزارش ها از نشریات اسپانیایی حکایت از آن دارد که رئال مادرید بعد از رفتن زین الدین زیدان تمام تمرکز خود را روی جذب ماسیمیلیانو آلگری گذاشته است و حتی اگر در جذب او ناکام بماند به سراغ گزینه ای داخلی مانند رائول گونزالس می رود که اکنون راهنمایی تیم دوم باشگاه را برعهده دارد. به این ترتیب محتمل ترین گزینه برای کونته تاتنهام خواهد بود و طبق اعلام سایت توتومرکاتو، تیم لندنی آماده ارائه پیشنهادی بالغ بر 15 میلیون پوند است.

در همین حال نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا نوشته است که باشگاه اینتر در کوشش است که آلگری را از چنگ دیگر مشتریان او از جمله یوونتوس و رئال مادرید درآورد و به همین دلیل جوزپه ماروتا مدیراجرایی باشگاه یک پیشنهاد سه ساله با حقوق 10 میلیون یورو در فصل آماده نموده است. گاتزتا همچنین از سرجیو کنسیسائو سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پورتو به عنوان یکی دیگر از نامزدهای راهنمایی اینتر یاد نموده است.

همه اینها در شرایطی است که نشریه توتو اسپورت تورین نوشته است؛ در یوونتوس تمامی راه ها به آلگری ختم می گردد و اولین قدم در این راه مذاکره فدریکو کروبینی، مدیر ورزشی جدید بیانکونری با سرمربی سابق این تیم است که از زمان اخراجش از این تیم در سال 2019 راهنمایی هیچ تیمی را برعهده نگرفته است. یکی از عواملی که باعث می گردد بازگشت آلگری به یوونتوس محتمل به نظر برسد، رابطه خوب او با رئیس باشگاه آندره آ آنیلی است اما او با مدیراجرایی سابق این تیم، جوزپه ماروتا که اکنون در اینتر فعالیت می نماید هم رابطه خوبی دارد و باید دید که در نهایت کدامیک از این دو نفر خواهند توانست نظر آلگری را جلب نمایند، البته در صورتی که او تصمیم نگرفته باشد به رئال مادرید برود.

طبق گزارش توتومرکاتو؛ آلگری با بازگشت به یوونتوس تغییرات خود را با اعلام موافقتش با فروش رونالدو و کوشش برای برگرداندن پل پوگبا از منچستریونایتد شروع خواهد نمود که این موضوع می تواند منجر به معاوضه بازیکن میان دو تیم گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 735

به "شوک کونته به اینتر؛ از دلیل جدایی تا مقاصد احتمالی و گزینه های جانشینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک کونته به اینتر؛ از دلیل جدایی تا مقاصد احتمالی و گزینه های جانشینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید