لیگ برتر ایران را 3 دلال بسته اند، این دلال ها به فدراسیون فوتبال هم می فرایند خبرنگاران

به گزارش اردکان خبر، امیرحسین صادقی ملی پوش پیشین فوتبال کشورمان گفت: از میزبانی مورد تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا ما چه چیزی داریم؟

لیگ برتر ایران را 3 دلال بسته اند، این دلال ها به فدراسیون فوتبال هم می فرایند خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، امیر حسین صادقی، کاپیتان اسبق استقلال و مدافع تیم ملی در جام های جهانی 2006 و 2014 که در برنامه نوروز فوتبال حضور یافته بود مطرح کرد: متاسفانه بی اخلاقی در فوتبال تبدیل به یک عادت شده است. بعضی برنامه ها به بعضی افراد که شجره مثبت دارند کم لطفی می کنند. حرفم این است که این روزها می بینیم بدون توجه به سابقه بعضی افراد در قبال شان بی اخلاقی می شود.

وی ادامه داد: در ذهنم بود در این برنامه در آغاز سال نو این حرف ها را بزنم. من برنامه ای را دیدم که بی رحمانه درباره شخص آقای تاج صحبت می کردند. من آقای تاج را قضاوت نمی کنم اما مشخص است قضاوت ها توسط بعضی افراد سنگین شده است. به نظرم در قبال وی کم لطفی صورت می گیرد. حرفم این است وقتی افرادی را که عقبه خوبی دارند تخریب می کنیم اتفاق جالبی نیست.

صادقی اضافه نمود: من از فوتبال به دور هستم و نمی توانند اذیتم کنند. فضای فوتبال ایران به خاطر وجود دلال ها مسموم است. لیگ برتر ایران را متاسفانه 3 دلال بسته اند. این دلال ها به فدراسیون فوتبال هم می فرایند. اتفاقات تلخی در فوتبال ایران در حال رخ دادن است.

وی درباره بحث میزبانی ایران گفت: از میزبانی مورد تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا ما چه چیزی داریم؟ آیا 4 نکته ای که کنفدراسیون گفته است را داریم؟ من سال 76 در شیرودی بازی کردم. چند وقت پیش به این ورزشگاه رفتم و دیدم هیچ تغییری نکرده است. این کار فدراسیون نیست. کار دولتمردان ماست. سخت افزار و نرم افزار ما کجاست؟ فدراسیون فوتبال به تنهایی مسولیت زیرساخت را ندارد. ما کدام زیرساخت را داریم که فکر می کنیم حتما باید میزبانی را بگیریم و مدعی این موضوع هستیم؟

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 632

به "لیگ برتر ایران را 3 دلال بسته اند، این دلال ها به فدراسیون فوتبال هم می فرایند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر ایران را 3 دلال بسته اند، این دلال ها به فدراسیون فوتبال هم می فرایند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید