معرفی اپلیکیشن Fabulous، Daily Routine Planner؛ برای روزتان برنامه ریزی کنید

به گزارش اردکان خبر، برنامه ریزی روزانه، برابر است با برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه ما، از همین رو داشتن یک برنامه منظم به ترتیب اولویت ها به کارهایمان نظم و به اعمال روزمره مان جهت می بخشد. برای همین داشتن یک اپلیکیشن مجذوب کننده سبب انگیزه بیش تر برای برنامه ریزی خواهد بود. اپلیکیشن تحسین شده Fabulous-Daily Routine Planner در این راه به شما یاری می نماید.

معرفی اپلیکیشن Fabulous، Daily Routine Planner؛ برای روزتان برنامه ریزی کنید

همان طور که می دانید در صورتی که برنامه ریزی روزانه خود را به خوبی دنبال کنید، کارهای شما به نحو احسن انجام می شوند و بعلاوه روز شما بسیار پربازده خواهد بود. اگر ما وظایف و زمان خود را به طور مؤثرتری برنامه ریزی کنیم، در واقع می توانیم زمان بیشتری داشته باشیم. ولی متأسفانه بیشتر ما، دائماً مشغول انجام چند کار هستیم، و می دانیم که همه آن ها به مقدار کافی خوب پیش نمی فرایند.

داشتن یک برنامه عالی و برنامه ریزی از آن جهت بسیار موثر واقع می گردد که ما دیگر در کارهایمان از شاخه ای به شاخه دیگر نمی پریم. یکی از مشکلاتی که ممکن است خیلی از ما داشته باشیم، نوشتن برنامه درست روزانه و یا هدف گذاری است. از همین رو به یک مشاور خوب، که می تواند اپلیکیشن باشد نیازمندیم.

اپلیکیشن Fabulous-Daily Routine Planner در همان ابتدا، با ثبت کردن عادت های شما در طول روز همچون ساعت خواب و بیداری تان، شرایط جسمانی ، هدف از استفاده از اپلیکیشن، تمرکز شما روی آینده و گذشته ، مقدار دقت و تمرکز و… برای شما یک برنامه عالی و با کیفیت می سازد که با رعایت کردن راستاهایی که تعیین می گردد به سبک زندگی سالم و هدف مورد نظر خود می رسید. اپلیکیشن یادشده، با توجه به مجذوب کنندهیت و دقت اش توانسته است امتیاز 4.5 را در گوگل پلی و امتیاز 4.6 را در اپ استور به خود اختصاص دهد و در ضمن جالب است بدانید که یک بار هم به عنوان اپلیکیشن سال تحریریه گوگل پلی هم انتخاب شد.

طی کردن فرایند پیشنهادی این اپلیکیشن منجر به افزایش سطح انرژی، تمرکز بیشتر، کاهش وزن و خواب بهتر با ایجاد عادات و روتین های سالم تر در زندگی شما می گردد. اپلیکیشن Fabulous-Daily Routine Planner مربی شخصی و مربی شادی شما است که می تواند شما را در این راستا همراهی نموده و شما را به کنار گذاشتن عادت های بعد و در عوض، در پیش گرفتن عادت های خوب تشویق کند.

در طول استفاده از اپلیکیشن، از شما سوالاتی پرسیده خواهد شد که باید به درستی و با دقت به همه آن ها پاسخ دهید تا برنامه شما شخصی سازی گردد. اولین هدفی که برای شما تعیین می گردد نوشیدن آب است که همه از فواید آن مطلع هستند. به مدت سه روز، هر صبح بعد از بیدار شدن باید یک لیوان آب بنوشید و تیک انجام این کار را بزنید.

بعد از اینکه انجام اولین کار یعنی نوشیدن آب ثبت شد، دو روز دیگر باقی می ماند که بعد از اتمام چالش، وارد چالش بعدی در برنامه روزمره خود می شوید. به مراتب و آهسته آهسته هدف های شما در طول روز بیشتر و بیشتر می شوند و پس از گذراندن مراحل ابتدایی وارد مراحل پیشرفته و برنامه کامل و جامع روزمره خود می شوید که در نتیجه، یک روز بسیار پرثمر و پربازده خواهید داشت.

از قلم نیاندازید که کاملا طبیعی است یک روز بخاطر بی حالی و یا ناخوش احوالی برنامه را به درستی انجام ندهید؛ نکته ای که حائز اهمیت است این است که خود را در تنگنا قرار ندهید و کاملا با خیالی آسوده در راستا خود پیش روید. شما کم کم، یاد خواهید گرفت که برای خود برنامه ریزی کنید (صبح، بعد از ظهر و شب) تا به دست یابی به اهداف تان نزدیک شوید. در این راستا بعلاوه در چالش هایی شرکت می کنید که با رقابت با سایر اعضا و خودتان به شما انگیزه می دهد.

با استفاده چند هفته ای که از اپلیکیشن Fabulous-Daily Routine Planner داشتم باید بگویم که علاوه بر نقاط مثبت و خوبی که در متن به آن ها اشاره شد، اپلیکیشن یاد شده چند نقاط ضعف نیز دارد که یکی از آن ها پشتیبانی نکردن از زبان فارسی است، بنابراین کاربر باید تا حد قابل قبولی زبان انگلیسی را بلد باشد. نقطه ضعف دیگر آن این است که بعضی از قابلیت های خوب این برنامه پولی است و برای استفاده کامل از آن باید مقداری هزینه کنید ولی با توجه به نقاط مثبت زیاد و مجذوب کننده اش حتما ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 5 اسفند 1400 بروزرسانی: 5 اسفند 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 1023

به "معرفی اپلیکیشن Fabulous، Daily Routine Planner؛ برای روزتان برنامه ریزی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی اپلیکیشن Fabulous، Daily Routine Planner؛ برای روزتان برنامه ریزی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید