نامجومطلق: در دیداری که می توانستیم ببریم، یک امتیاز گرفتیم، وریا از شرایط بازی گلایه داشت نه تعویضش

به گزارش اردکان خبر، مجید نامجومطلق، مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، کاپیتان این تیم در دیدار مقابل استقلال به تعویض خود اعتراض نکرده و از شرایط حاکم بر بازی گلایه داشته است.

نامجومطلق: در دیداری که می توانستیم ببریم، یک امتیاز گرفتیم، وریا از شرایط بازی گلایه داشت نه تعویضش

به گزارش خبرنگاران، مجید نامجومطلق پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در هفته بیست ونهم لیگ برتر گفت: ما به دشواری این بازی واقف بودیم، چون می دانستیم پیکان شرایطش در جدول طوری است که نیاز به امتیاز دارد و با بازی دفاعی وارد زمین خواهد شد. برنامه ریزی ما براساس این نوع بازی پیش بینی شده بود. در 20 دقیقه اول شرایط خوبی نداشتیم و در بد شرایطی گل خوردیم و آن گل شیرازه ما را به هم ریخت. پس از آن استقلال به بازی برگشت و توانستیم در نیمه اول بازی را به تساوی بکشانیم.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم نیاز به برد داشتیم تا نایب قهرمانی مان را قطعی کنیم و با تفکر پیروزی وارد زمین شدیم. می دانستیم پیکان با تفکر دفاعی وارد زمین خواهد شد و اینکه پیکان چطور بازی خواهد کرد. سعی کردیم لایه های دفاعی پیکان را باز کنیم و موقعیت هایی داشتیم که استفاده نکردیم. در بوشهر مقابل شاهین محکوم به پیروزی هستیم و به هدف مان خواهیم رسید.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه به نظر می رسید آبی پوشان از نظر بدنی تحلیل رفته بودند، گفت: با فشردگی بازی ها و حضور در جام حذفی طبیعی بود خستگی روی بازیکنان فشار بیاورد، اما بیشتر از اینکه از نظر بدنی دچار مشکل شویم، از نوع بازی پیکان دچار مشکل شده بودیم. به راحتی نمی توانستیم پشت دفاع پیکان صاحب توپ شویم، آنهم به دلیل تراکم و فشردگی در خط دفاعی شان بود که با شش بازیکن دفاع می کردند. آنها هم عرض و هم عمق را پوشش داده بودند و این، کار را برای تیم هایی که برای پیروزی بازی می کنند، سخت می کند. بازیکنان استقلال تلاش خود را کردند، آنهم در حالی که فاصله بازی ها کم است و قطعاً روی کیفیت بازیکنان تأثیر می گذارد. در دیداری که می توانستیم ببریم، یک امتیاز گرفتیم. توجه داشته باشید که پیکان در پنج بازی قبلی باخت نداشت و تفکرش مقابل استقلال یک امتیاز بود که به هدفش رسید.

نامجومطلق در واکنش به طرح این موضوع که ظاهراً وریا غفوری از تعویضش ناراحت بود، گفت: اصلاً این طور نبود! وریا از شرایط بازی گله داشت و اینکه احساس درد هم از قبل داشت. ما دنبال این بودیم که در یک بازی به وریا استراحت بدهیم، اما با توجه به اینکه نیاز به سه امتیاز داشتیم از او استفاده کردیم، همان طور که از شیخ دیاباته استفاده کردیم. وریا از شرایط بازی ناراحت بود، نه تعویضش.

وی در پاسخ به این سؤال که استقلال چقدر شانس نایب قهرمانی دارد، گفت: ما قطعاً بیشترین شانس را برای دومی داریم و نسبت به تراکتور به لحاظ تفاضل گل شرایط بهتری داشته و در رده دوم قرار داریم. تراکتور هفته آخر با فولاد بازی دارد که برای کسب سهمیه می جنگد. البته ما بازی آخر را ببریم، نیاز به نتایج دیگر تیم ها نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 279

به "نامجومطلق: در دیداری که می توانستیم ببریم، یک امتیاز گرفتیم، وریا از شرایط بازی گلایه داشت نه تعویضش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق: در دیداری که می توانستیم ببریم، یک امتیاز گرفتیم، وریا از شرایط بازی گلایه داشت نه تعویضش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید