تور ارزان روسیه: نظری: محدودیت صادرات محصولات کشاورزی به روسیه خسارت جدی به کشاورزان وارد می نماید

به گزارش اردکان خبر، نماینده خمین در مجلس شورای اسلامی گفت که اخیرا محصولات صادراتی به روسیه به علت وجود سموم بالا در آنها با محدودیت صادرات روبرو شده، این قضیه خسارات جدی به تولیدکنندگان بخش کشاورزی وارد نموده است.

تور ارزان روسیه: نظری: محدودیت صادرات محصولات کشاورزی به روسیه خسارت جدی به کشاورزان وارد می نماید

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، علیرضا نظری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در تذکری به وزیر بهداشت و جهاد کشاورزی گفت: اخبار حکایت از این دارد که اخیرا محصولات صادراتی به روسیه به علت وجود سموم بالا در آنها با محدودیت صادرات روبرو شده، این قضیه خسارات جدی به تولیدکنندگان بخش کشاورزی به خصوص تولیدکنندگان محصولات گلخانه ای و تازه خوری وارد نموده است.

وی ادامه داد: بر اساس احکام برنامه ششم و احکام دائمی این مسوولیت با وزرات بهداشت است؛ انتظار می رود ترتیبی اتخاذ گردد تا قبل از خروج محصولات از کشور تست نهایی گردد تا باعث بازگشت و عودت محصول نگردد. اگر اقدامات جدی صورت نگیرد تولیدکنندگان محصولات کشاورزی خسارات جبران ناپذیری را متحمل می شوند.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر، گفت: این موضوع در دستورکار کمیسیون کشاورزی مجلس قرار گرفته و در حال پیگیری آن هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 993

به "تور ارزان روسیه: نظری: محدودیت صادرات محصولات کشاورزی به روسیه خسارت جدی به کشاورزان وارد می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان روسیه: نظری: محدودیت صادرات محصولات کشاورزی به روسیه خسارت جدی به کشاورزان وارد می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید