خودرو

1617 دستگاه تاکسی تحویل داده شد

شهر: طبق الزام هیات وزیران درباره ارتقاء یورو 4 به یورو 5 در سبد محصولات خودروسازان تا مرداد 1399، پنج ماه ابتدایی سال شاهد نبود فراوری و توقف شماره گذاری خودروهای ایران خودرو و سایپا بودیم. بنابراین پنج ماه ابتدای سال جاری بدون نوسازی تاکسی های فرسوده...

3 بهمن 1399

جانمایی مسکن قمی ها در شهر امیرکبیر، کج سلیقگی بود

خبرنگاران/قم استاندار قم به مسائل پیش آمده درباره مسکن ملی قم اشاره نمود و گفت: اینکه برای شهروندان قمی در شهر امیرکبیر مسکن جانمایی گردد ظلم در حق مردم بود و سرنوشت 12 هزار خانواده باید تعیین گردد؛ این موضوع ناشی از کج سلیقگی وزارت راه بود.

3 بهمن 1399

بزم حقیقت در میانه دهه 90، مستند هایی که جنجال ساز شدند

در ادامه مرور خاطرات ماندگار جشنواره سینماحقیقت طی دهه 90 سراغ دوره های نهم و دهم رفته ایم؛ دوره هایی که مستند هایی با سوژه های جنجالی و پربازتاب در میان آثار اکران شده شان به چشم می آید.

2 بهمن 1399

مجموعه شعر درباره نامردی

شعر درباره نامردی می تواند در راستای ترویج مردانگی جزئی از ادبیات تعلیمی باشد و یا برای فریاد و شکایت از نامردی رفیق و معشوق سروده شده باشد.

29 دی 1399

نوازی: فردا بازی سختی مقابل استقلال دوست&zwnjداشتنی داریم، باید فرصت لازم به فکری داده گردد

مربی تیم فوتبال شهر خودرو به این نکته اذعان کرد که تیمش فردا بازی سختی مقابل استقلال دارد.

27 دی 1399

میزان دسترسی به داده&zwnjهای برخورد دهنده هادرونی عظیم افزایش می&zwnjیابد

سازمان اروپایی پژوهش های هسته ای(CERN) میخواهد به زودی میزان دسترسی به داده های برخورد دهنده هادرونی عظیم(LHC) را افزایش دهد، اما تقریباً غیرممکن است که این سازمان بتواند مجموعه داده های خام خود را منتشر کند.

17 دی 1399

مهار آتش&zwnjسوزی مهیب کارخانه فراوری شیر&zwnjآلات بهداشتی

معاون عملیات آتش نشانی مشهد از عملیات نفسگیر یک صد آتش نشان برای مهار حریق مهیب کارخانه فراوری شیرآلات بهداشتی در جاده مشهد به گلبهار اطلاع داد.

16 دی 1399

فرایند بیماری کرونا در این استان ها صعودی است

تهران (پانا) - سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با تشریح آخرین مصوبات این ستاد از فرایند صعودی بیماری در 5 استان اطلاع داد.

12 دی 1399

خبرنگاران آخرین آمار از اجرای آزمون صوت در مراکز معاینه فنی تهران

تهران- خبرنگاران- مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران با بیان اینکه آزمون شدت صوت در مراکز معاینه فنی از 10 آبان در مراکز معاینه فنی شروع شده، اعلام نمود: تا انتها آبان ماه از 10 هزار و 368 خودرو آزمون شده 96 دستگاه به دلیل اینکه صدای صوت بالاتر از...

5 دی 1399

دستگیری حفاران غیرمجاز در طالقان

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی طالقان گفت: یگان حفاظت میراث فرهنگی این شهرستان پیروز به دستگیری باند حفاران غیرمجاز و کشف و ضبط ابزار و ادوات آن ها شد.

30 آذر 1399

10 جاذبه&zwnjای که نباید در شبه جزیره ونکوور از دست بدهید

شبه جزیره ونکوور در تنگه گرجستان واقع شده است که از سمت جنوب به رودخانه فریزر (Fraser) و از شمال به کوه‌های پوشیده از برف مشرف می‌شود. پارک‌های وسیع و آب و هوای ملایم در تمام طول سال، ونکوور را به یک بهشت برای فعالیت‌های تفریحی تبدیل نموده است. وقتی که شهر...

28 آذر 1399

مرگ جوان مشهدی در پیست موتورسواری میثاق

رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیل رانی خراسان رضوی درباره حادثه مرگ یک جوان در پیست موتورسواری گفت: این جوان تماشاگر نبوده و علی رغم وجود ناظرین، از درب ورودی موتورسوارانی که داخل پیست حضور می یابند وارد شده است، باید بررسی فنی انجام شود و سپس اظهار نظر...

21 آذر 1399

خبرنگاران فرزندان مهاجران مسلمان کاشف واکسن کرونا

تهران - خبرنگاران - صاحبان اصلی شرکت داروسازی بیون تک؛ شریک آلمانی شرکت فایزر آمریکا را دو آلمانی ترک تبار تشکیل می دهند که در ساخت نخستین واکسن مؤثر مقابله با ویروس کرونا مشارکت داشته اند.

21 آذر 1399

مروری بر تاریخچه و دیدنی های جاده هراز

در اطراف جاده هراز جاذبه های گردشگری تاریخی، طبیعی و مذهبی وجود دارد.

20 آذر 1399

خبرنگاران افزایش حساسیت تهرانی ها به آلودگی هوا دست آوردی مثبت است

تهران-خبرنگاران-مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: اکنون به محض اینکه شاخص از 100 رد شده و شرایط برای گروه های حساس ناسالم می شود، شهروندان حساس می شوند که البته از این حساسیت و مطالبه مردمی استقبال می کنیم و آن را یک دست آورد مثبت می دانیم.

15 آذر 1399

خبرنگاران ترافیک در محورهای شرق استان تهران با همراهی مردم روان است

تهران- خبرنگاران- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت: در حال حاضر ترافیک در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران عادی و روان است و همراهی مردم و کوشش عوامل پلیس راه و راهور، شرایط مناسبی را در این محورها به وجود آورده است.

13 آذر 1399

تصادف پژو با تریلر 2 کشته بر جا گذاشت

خبرنگاران/بوشهر حادثه تصادف در محور آبدان به کاکی یک مصدوم و 2 کشته بر جای گذاشت.

3 آذر 1399

کشته شدن 6 نفر بر اثر حمله داعش در عراق

خبرنگاران : در ادامه حملات داعش در عراق، شش نفر کشته و دو نفر هم زخمی شدند.

29 آبان 1399

عروسی با تم کرونا؛ از مراسم جنگلی تا دستبند های نزدیکم نشو!

می گویند عشق را نمی توان منتظر گذاشت، اما شیوع یکباره کرونا تمام برنامه ها را برهم زد و عشق را پشت در ها قرنطینه کرد. با این همه برخی از زوج های جوان شیوه های جدید خود را با شرایط فعلی منطبق کرده و راه های خلاقانه ای برای برپا کردن عروسی خود پیدا کردند. البته...

16 آبان 1399

خسروی: به دلیل عدم دریافت خودروی مجلس برای سرکشی دچار مشکل شده ام

تهران (پانا) - عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی مجلس گفت در حال حاضر به دلیل عدم دریافت خودروی مجلس برای رفت و آمد و سرکشی میان روستاهای حوزه انتخابیه با مشکل روبرو شده ام که به نظر می رسد مجلس باید خودرویی در اختیار نمایندگان قرار دهد.

16 آبان 1399
تعداد: (49)