امروز آخرین مهلت ثبت نام جاماندگان آزمون کارشناسی ارشد

به گزارش اردکان خبر، جاماندگان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا ساعت 24 امروز چهارشنبه ششم بهمن ماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

امروز آخرین مهلت ثبت نام جاماندگان آزمون کارشناسی ارشد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرنگاران، متقاضیانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و بعلاوه دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور که در روزهای 16 تا 27 آذر ماه ثبت نام نموده اند، تا ساعت 24 امروز ششم بهمن به منظور مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود فرصت دارند تا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

بعلاوه به منظور مساعدت و همراهی با متقاضیانی که در مهلت مقرر پیروز به ثبت نام در آزمون نشده اند، ترتیبی اتخاذ شده که در بازه زمانی فوق بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، لذا این داوطلبان نیز تا ساعت 24 امشب برای ثبت نام فرصت دارند.

براساس این گزارش، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و آدینه 28، 29 و 30 اردیبهشت ماه 1401 برگزار خواهد شد و متقاضیان ضروری است در روزهای دوشنبه 26 و سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 خرداد 1401 بروزرسانی: 27 خرداد 1401 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 1122

به "امروز آخرین مهلت ثبت نام جاماندگان آزمون کارشناسی ارشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز آخرین مهلت ثبت نام جاماندگان آزمون کارشناسی ارشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید