اعطای وام به دانشجویان پزشکی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش اردکان خبر، دانشگاه تربیت مدرس به دانشجویان مقطع دکتری (ph.d) دانشکده پزشکی خود وام بیمه تامین اجتماعی اعطا می نماید.

اعطای وام به دانشجویان پزشکی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارد تسهیلات بیمه تامین اجتماعی را به منظور توسعه پوشش بیمه ای با لحاظ شدن سوابق کاری و بیمه درمانی، به همه دانشجویان روزانه و غیرروزانه مقطع دکتری تخصصی دانشکده پزشکی دانشگاه تربیت مدرس اعطا کند.

بر این اساس، دانشجویان مقطع دکتری دانشکده علوم پزشکی روزانه و غیرروزانه دانشگاه تربیت مدرس که متقاضی استفاده از تسهیلات بیمه تامین اجتماعی هستند، می توانند تا تاریخ 25 اردیبهشت ماه امسال با مراجعه به پرتال دانشجویی به آدرس portal.srd.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

متقاضیان باید برای ثبت نام، سند تعهد محضری به همراه حکم کارگزینی ضامن (کارمند رسمی، پیمانی و یا بازاری با جواز کسب)، فرم تعهد محضری وزارت بهداشت، فرم درخواست بیمه تامین اجتماعی و کپی مدرک تحصیلی مقطع قبل (دانشجویانی که مقطع قبل در دانشگاه های وزارت علوم و تحقیقات و دانشگاه آزاد تحصیل نموده اند.) را ارائه دهند.

بنا بر اعلام دانشگاه تربیت مدرس، امکان ثبت نام در سامانه تامین اجتماعی صرفا برای دانشجویانی میسر است که نام آنان در اسناد تایید شده سیستم یکپارچه صندوق موجود باشد.

بعلاوه، دانشجویانی که در مقطع قبل در دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت تحصیل نموده اند، در صورت داشتن بدهی معوقه ابتدا باید نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند، در غیر این صورت از فهرست تسهیلات حذف خواهند شد.

مبلغ تسهیلات منطبق بر تعرفه تامین اجتماعی و بدون کارمزد است و دانشجویان بعد از فراغت از تحصیل ملزم به پرداخت آن هستند و دانشجویان حداکثر به مدت 4 سال امکان بهره مندی از تسهیلات تامین اجتماعی صرفا به عنوان سابقه کار را خواهند داشت.

دانشگاه تربیت مدرس تاکید نموده دانشجویان موظفند بلافاصله بعد از قطع رابطه آموزشی یا احتیاج به انصراف از دریافت تسهیلات بیمه، موضوع را به اداره خدمات دانشجویی دانشگاه اطلاع رسانی کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 تیر 1401 بروزرسانی: 12 تیر 1401 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 1135

به "اعطای وام به دانشجویان پزشکی دانشگاه تربیت مدرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای وام به دانشجویان پزشکی دانشگاه تربیت مدرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید