بورس فردا، شنبه چهارم مرداد 99 چه می شود؟

به گزارش اردکان خبر، به گزارش خبرنگاران، شاخص کل بورس آخرین روز معاملاتی هفته گذشته را با ریزش 15 هزار واحدی همراه شد و در کارنامه عملکرد هفته گذشته خود بازدهی 3 درصدی را به ثبت رساند و همانطور که انتظار می رفت، ریزش دلار در دو روز پایانی هفته گذشته موجب افزایش فشار عرضه در کل بازار شد.

بورس فردا، شنبه چهارم مرداد 99 چه می شود؟

با این حال محمد خبری زاد، کارشناس بازار سرمایه، فردا را روز اتمام اصلاح سهم های بزرگ دانست و گفت: اصلاحاتی که روز چهارشنبه در سهم های بزرگی همچون فولاد، معدنی و فلزی رخ داد فردا به اتمام می رسد و سهم های کوچک نیز اصلاحات کافی را پشت سرگذاشته اند، بنابراین پیش بینی می شود که اگر تا خاتمه امشب اتفاق خاصی در بازارهای جهانی رخ ندهد، فردا به خصوص در نیمه دوم، شاهد بازاری مثبت بود.

وی ادامه داد: مساله دیگری که در روزهای اخیر مطرح بوده جنگ تجاری بین چین و امریکاست که سبب شده بازارهای جهانی منفی شوند و این مساله می تواند بر سهم های کامودیتی تاثیر منفی بگذارد.

این کارشناس سرمایه در خاتمه مجددا تاکید کرد: بازار فردا در نیمه اول منفی و پرعرضه خواهد بود و در نیمه دوم با غلبه تقاضا بر عرضه مثبت شدن بازار انتظار می رود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 280

به "بورس فردا، شنبه چهارم مرداد 99 چه می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس فردا، شنبه چهارم مرداد 99 چه می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید