درویش: بیرانوند در شب بازی و درحالی که گلر ذخیره نداشتیم پنجره ما را بست، گل محمدی نفرات ثابت تیم های دیگر را خواست که آزاد نبودند

به گزارش اردکان خبر، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه نفراتی را خواسته که از نفرات ثابت تیم های خود هستند و جدایی شان منوط به صدور رضایت نامه است.

درویش: بیرانوند در شب بازی و درحالی که گلر ذخیره نداشتیم پنجره ما را بست، گل محمدی نفرات ثابت تیم های دیگر را خواست که آزاد نبودند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، رضا درویش پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در سوپرجام فوتبال ایران گفت: سوپرجام حتماً باید یک قهرمان داشته باشد، ولی بازیکنان ما در شرایطی که در دقایقی از نیمه دوم نیز 10 نفره شدند، حاکم میدان بودند و روی یک غفلت گل خوردند.

وی در ادامه اضافه کرد: هشت بازیکن ما مصدوم و کرونایی هستند و نتوانستند به بازی امروز برسند. با وجود اینکه در بازی امروز هشت بازیکن اصلی و خوب مان را نداشتیم، باز هم توانستیم یک بازی قابل قبول را ارائه کنیم. بعلاوه شما دیدید که تیم ما روی یک حادثه گل خورد و موقعیت های بهتری هم داشت که نتوانست تبدیل به گل کند. به هر حال زیبایی فوتبال به این است که نمی توان نتیجه اش را پیش بینی کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد تازه این باشگاه با یک اسپانسر و پرداخت پاداش به بازیکنان قبل از ملاقات امروز گفت: شاید برای تیم مشکل نداشته باشیم، بلکه مشکل عمده ای که بر ما تحمیل می گردد، کار را سخت می نماید. من در بدو ورودم پول اوساگونا را تأمین کردم و پنجره تیم هم باز شد. الان نامه آمده است که باید بابت محمد نادری بیش از صد هزار یورو بپردازیم که ظرف امروز و فردا باید بخشی از آن را پرداخت کنیم. بیرانوند که دروازه بان بزرگ تیم ملی است و در پرسپولیس نیز حضور داشته، درست شب بازی که ما دروازه بان ذخیره نیز نداشتیم، پنجره ما را بست! این شرایط برای استوکس و رادوشویچ نیز وجود دارد. ضمن اینکه چک های فراوانی در دوره قبل قرض کردند و سررسید آنها نیز طی دو سه ماه آینده است.

درویش بعلاوه یادآور شد: تبلیغات را داده اند و پولش نیز که گرفته اند و هزینه شده است. اصلاً جایی برای گرفتن تبلیغات نبود. حالا ما با رایزنی ها و پیگیری ها که داشتیم، توانستیم باز هم دو سه اسپانسر را فراهم کنیم تا بتوانیم هزینه ها را پوشش بدهیم، ولی با این وجود این همه مسائل داریم. ما فکر می کردیم اگر یک بودجه قابل قبولی داشته باشیم که هزینه نیم فصل را بدهیم، شاید با مسئله ای روبه رو نشویم، اما می بینید که مشکل ما بودجه تیم نیست، بلکه مسئله ای است که از قبل به تیم تحمیل می گردد و با طلبکاران روبرو هستیم و پنجره در حال باز و بسته شدن است. مقصر اینها که مدیر یا فرد دیگری نیست. مگر اینکه یک بانک پشت تیم باشد و بگوید که هزینه کنیم. از این جهت این فشارها ناخودآگاه روی بازیکن و کادر فنی تیم تأثیر می گذارد. کادر فنی در همین 10، 15 روز اخیر درخواست یک زمین تمرین داشت که باز هم با مساعدت همکاران برای آنها کوشش می کنیم. حتی کار بعضی اوقات به جایی می رسد که ما برای تأمین مایحتاج و چیزهای اولیه متوسل به شخص وزیر می شویم که مساعدت می نماید تا مسائل را حل کنیم.

وی درباره جذب بازیکن تازه هم گفت: ما خودمان از گل محمدی خواستیم هر بازیکنی که مدنظرش است، اعلام کند. او یکسری اسامی داد که نفرات ثابت تیم های مختلف هستند و اصلاً آزاد نبودند. مثل این می ماند که یک تیم دیگر به ما بگوید که وحید امیری را می خواهد. آیا ما می توانیم او را آزاد کنیم تا برود؟!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس راجع به مذاکره با نفراتی همانند شهریار مغانلو توضیح داد: ما با تمام بازیکنانی که گل محمدی درخواست نموده بود، مذاکره کردیم و درخواست جذب را دادیم. حتی گل محمدی روز گذشته درخواست جذب یک بازیکن دیگر را داد که ما نیز به باشگاه مربوطه اعلام کردیم. ضمن اینکه به وسیله پیروانی اعلام کردیم هر بازیکنی که مدنظرش است و امکان جذبش وجود دارد، نامش را بگویند و ما صحبت مقدماتی را انجام بدهیم. به هر حال ما برای بستن قرارداد آماده ایم، فقط موضوع این است که باید صحبت کنیم تا بازیکن امکان انتقالش باشد.

درویش درباره جذب رامین رضاییان نیز خاطر نشان کرد: ما اقداماتی را انجام دادیم، ولی مسائلی از سوی تیم او عنوان شده است. به هر حال ما در حال رایزنی هستیم و تمام کوشش خود را می کنیم که اگر امکانش باشد، قطعاً این انتقال را انجام بدهیم. در بین این بازیکنان، یک بازیکن خارجی بود که ما برای انتقالش نامه نوشتیم، اما گفتند که پنج میلیون دلار مبلغ رضایت نامه اش و یک میلیون دلار نیز قراردادش است که ما این پول را نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 فروردین 1401 بروزرسانی: 19 فروردین 1401 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 1059

به "درویش: بیرانوند در شب بازی و درحالی که گلر ذخیره نداشتیم پنجره ما را بست، گل محمدی نفرات ثابت تیم های دیگر را خواست که آزاد نبودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درویش: بیرانوند در شب بازی و درحالی که گلر ذخیره نداشتیم پنجره ما را بست، گل محمدی نفرات ثابت تیم های دیگر را خواست که آزاد نبودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید