سجادی: ورزش همچنان زنده و موتور فراوری عزت و امید کشور خواهد بود، کرونا بین مردم و ورزش فاصله انداخت

به گزارش اردکان خبر، وزیر ورزش و جوانان در هفته تربیت بدنی این پیغام را به مردم داد که ورزش همچنان زنده و موتور فراوری عزت و امید کشور خواهد بود.

سجادی: ورزش همچنان زنده و موتور فراوری عزت و امید کشور خواهد بود، کرونا بین مردم و ورزش فاصله انداخت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدحمید سجادی در حاشیه تجدید میثاق جامعه ورزش و جوانان با آرمان های امام راحل با تبریک فرا رسیدن روز ملی تربیت بدنی و ورزش گفت: ستاد برگزاری این هفته چندی پیش در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد که یکی از برنامه های ارزشمند این ستاد حضور جامعه ورزش و جوانان روز قبل از شروع هفته تربیت بدنی در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی بود.

وی با بیان اینکه همیشه جامعه ورزش در تمام عرصه ها اثرگذار بوده است، یادآور شد: هدف این برنامه این است که بگوییم جامعه ورزش و جوانان همچنان پای آرمان های بلند انقلاب اسلامی ایستاده است.

وزیر ورزش و جوانان درباره برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: در طول این هفته رویکرد کلی ما توسعه ورزش همگانی و احیای این بخش از ورزش در دوران پسا کروناست.

وی توضیح داد: نزدیک به دو سال است که به علت شیوع ویروس کرونا ورزش آسیب دیده است و مردم از ورزش فاصله گرفته اند، اما با همه فراز و فرودها و به لطف برنامه ریزی ها برای واکسیناسیون، شرایط رو به بهبود است و امیدواریم با برنامه های مختلف ورزشی وظایف خود را در قبال مردم انجام دهیم و مردم بتوانند به زندگی عادی خود برگردند.

وزیر ورزش و جوانان در سرانجام گفت: این پیغام را به مردم در هفته تربیت بدنی می دهیم که ورزش همچنان زنده و موتور فراوری عزت و امید کشور خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آذر 1400 بروزرسانی: 10 آذر 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 930

به "سجادی: ورزش همچنان زنده و موتور فراوری عزت و امید کشور خواهد بود، کرونا بین مردم و ورزش فاصله انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: ورزش همچنان زنده و موتور فراوری عزت و امید کشور خواهد بود، کرونا بین مردم و ورزش فاصله انداخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید