مدیرعامل تازه شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد

به گزارش اردکان خبر، خبرگزاری خبرنگاران- دکتر حسین شیوا به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد.

مدیرعامل تازه شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت ملی نفتکش ایران، با موافقت وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و به موجب حکم دکتر محمد اسکندری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، دکترحسین شیوا به عنوان نماینده این صندوق در هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد.

بعلاوه با تصویب هیات مدیره شرکت ملی نفتکش ایران، وی به عنوان مدیرعامل تازه این شرکت انتخاب شد.

حسین شیوا دارای دکترای مدیریت سیستم ها از دانشگاه جامع امام حسین و کارشناسی ارشد مهندسی دریا از دانشگاه شهید چمران اهواز است. او بعلاوه مدرس دانشگاه خوارزمی و علوم مالی است.

دکتر شیوا که سال ها فعالیت در حوزه صنعت نفت و کشتیرانی را در کارنامه خود دارد، پیش از این و در سال های 1390تا 1391 به عنوان عضو هیات مدیره و نایب رئیس هیات مدیره در شرکت ملی نفتکش ایران، مشغول به فعالیت بوده است.

وی بعلاوه مشاور و بازرس ویژه رئیس جمهور در امور نفت، دبیری کمیسیون مالی شورای عالی امنیت ملی، مشاور وزیر و مدیرکلی بازرسی وزارت نفت، عضویت در هیات مدیره شرکت نفت مرکزی، عضویت در هیات مدیره شرکت پالایش و پخش، ریاست هیئت مدیره تاپیکو به عنوان بزرگترین شرکت بورسی و ... را درکارنامه کاری خود دارد.

پیش از دکتر حسین شیوا، کاپیتان نصراله سردشتی مدیرعاملی شرکت ملی نفتکش ایران را عهده دار بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 16 آذر 1400 بروزرسانی: 16 آذر 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 936

به "مدیرعامل تازه شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل تازه شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید