هر 11 نامزد هیئت کشتی مازندران تأیید صلاحیت شدند

به گزارش اردکان خبر، سرپرست دبیری هیئت کشتی مازندران از تأیید صلاحیت تمام نامزدهای احراز پست ریاست هیئت این استان اطلاع داد.

هر 11 نامزد هیئت کشتی مازندران تأیید صلاحیت شدند

به گزارش اردکان خبر، مجتبی ابراهیمی، محسن بابایی، حبیب الله جعفری، عمران زارعی، نقی کلانتری، مرتضی قربانی، بهنام طیبی، سیدجواد هاشمیان، عسکری محمدیان، حمید محمدنژاد و فرامرز نقیبی، 11 نفری بودند که اواخر اسفند و در انتها ریاست چهار ساله اصغر ثمربخش، برای حضور در انتخابات هیئت کشتی مازندران نامزد شدند.

به گفته فرزاد فعلی، همه این نفرات تأیید صلاحیت شده و مسئله ای برای شرکت در انتخابات ندارند.

سرپرست دبیری هیئت کشتی مازندران همچنین در خصوص زمان برگزاری انتخابات این استان به اردکان خبر گفت: ما باید ابتدا برای انتخاب پنج رئیس هیئت از بین 22 شهرستان استان برای حضور در مجمع انتخاباتی، رأی گیری کنیم و پس از آن با هماهنگی اداره کل ورزش مازندران و فدراسیون کشتی، روی یک تاریخ به توافق خواهیم رسید. با توجه به موضوع کرونا و محدودیت هایی که برای تشکیل جلسه وجود دارد و همچنین ماه رمضان، به نظر می رسد که تا تیر ماه بتوانیم زمینه برگزاری مجمع انتخاباتی را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: به حواشی نمی پردازیم و تمام کوشش مان بر این است که زودتر انتخابات هیئت را برگزار کنیم.

به گزارش اردکان خبر، مجمع نهایی هیئت کشتی مازندران را 17 نفر تشکیل خواهند داد. علاوه بر پنج رئیس هیئت شهرستان ها، نمایندگان فدراسیون کشتی و اداره کل ورزش استان، نمایندگان ورزشکاران، داوران، مربیان و... در انتخابات حق رای دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 54

به "هر 11 نامزد هیئت کشتی مازندران تأیید صلاحیت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر 11 نامزد هیئت کشتی مازندران تأیید صلاحیت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید