اولیایی: اختیارات را از مدیرعامل استقلال گرفتند، خودشان هم به وظایف شان عمل نمی کنند

به گزارش اردکان خبر، مدیرعامل پیشین استقلال گفت: وقتی مدیرعاملی را منصوب می کنیم و اختیاراتش را می گیریم کاری از او بر نمی آید و از آن طرف خودمان هم مسئولیت مان را انجام نمی دهیم.

اولیایی: اختیارات را از مدیرعامل استقلال گرفتند، خودشان هم به وظایف شان عمل نمی کنند

کاظم اولیایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره مسائل باشگاه استقلال و حواشی پیش آمده اخیر, گفت: یک مَثَل است که می گوید؛ خودکرده را تدبیر نیست. باشگاه از نظر من یک موجود زنده است که نیاز به تَر و خشک کردن دارد و دقت می خواهد. باشگاه مثل یک گُل می ماند که برای زنده ماندن و رشد به آب و آفتاب و توجه به موقع نیاز دارد وگرنه خشک می شود. حالا این وظایف را چه کسی تعیین می کند و چه کسی باید انجام دهد؟ باشگاه اساسنامه دارد و باید طبق آن رفتار شود.

وی ادامه داد: آقایان چند ماه پیش برای تعیین مدیرعامل به دلیل اختلافات فردی، وظایف مدیرعامل را خلاف اساسنامه بین خود تقسیم کردند. زمانی که دوربین و میکروفن هست، همه کنار تیم حضور دارند و تیم که راه افتاد هرکسی دنبال کار خودش می رود. پس چه کسی به این گُل آب بدهد و آن را تَر و خشک کند؟ مشکل این است که آقایان برای مسئولیتی که برای خود اختیار کرده اند، احساس مسئولیت ندارند و پاسخگو نیستند. مدیریت را تقسیم کرده اند و یکی مسئول نقل وانتقالات شده و دیگری مسئول پشتیبانی و باید به وظایف شان عمل کنند.

اولیایی با اشاره به اینکه مشکل باشگاه استقلال را از ضعف مدیریت می داند، گفت: وقتی مدیرعاملی را منصوب می کنیم که اختیاراتش را از قبل گرفته ایم دیگر کاری از او بر نمی آید. از آن طرف خودمان هم مسئولیتی که برعهده گرفتیم را انجام نمی دهیم. این بحران ساخته آقایان است و هوادار هم اذیت می شود. چند سال تیم نتیجه نگرفته ولی الان که تیم در صدر جدول است و نتیجه گرفته، چرا هوادار بازهم باید ناراضی و عصبانی باشد؟ این جای بررسی و دلسوزی دارد.

وی درباره رفتار وریا غفوری بعد از تعویض اعلام نمود: مدیران، کادر فنی و بازیکنان باید در چارچوب قاعده بازی فوتبال حضور داشته باشند. نباید شأن باشگاه و فوتبال را نادیده بگیریم. قوانین و قاعده بازی باید رعایت شود. کادر فنی نباید تضعیف شود و نمی توان عملکرد سرمربی را با یک بازی نقد کرد و حداقل به یک سال زمان نیاز است. بازیکن هم وظایفی دارد که باید به آنها عمل کند. باید خواسته هواداران را با تمرکز اجرا کنیم و خودخواه نباشیم. بیماری خودخواهی می تواند به شأن بازیکن و تیم و کادر فنی لطمه بزند.

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال مطرح کرد: آنطور که تجربه به من ثابت کرده؛ همیشه هرکسی که قرار بوده آورده ای به باشگاه بیاورد، چند برابر این هزینه را در نهایت به باشگاه تحمیل کرده است. منطقی است که استقلال مثل همه باشگا ه های حرفه ای جهان از منابع درآمدی تغذیه کند ولی وقتی درآمدی وجود ندارد و حق باشگاه دیده نمی شود باید افراد علاقمند سرمایه گذاری و به تعهدشان عمل کنند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 567

به "اولیایی: اختیارات را از مدیرعامل استقلال گرفتند، خودشان هم به وظایف شان عمل نمی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولیایی: اختیارات را از مدیرعامل استقلال گرفتند، خودشان هم به وظایف شان عمل نمی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید