تقدیر و تشکر کمیته ملی المپیک از دولت و شورای نگهبان

به گزارش اردکان خبر، در پی تصویب اساسنامه کمیته ملی المپیک از سوی شورای نگهبان، کمیته ملی المپیک طی پیامی از حمایتهای دولت محترم و شورای نگهبان جهت تایید اساسنامه کمیته تقدیر و تشکر کرد.

تقدیر و تشکر کمیته ملی المپیک از دولت و شورای نگهبان

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ با توجه به خبر اعلام شده ازسوی دکتر طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر اینکه اساسنامه کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران در جلسه شورای نگهبان، بررسی و خلاف موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشده و در واقع مورد تایید قرار گرفت که خبر آن هم بر روی خروجی سایت رسمی شورای نگهبان قرار گرفت.

بر پایه این گزارش فرایند تصویب اساسنامه کمیته ملی المپیک که یک فرایند 3 ساله بود،روز گذشته به خاتمه رسید.

در واقع اصلاح آن با برپایی جلسات گسترده کارشناسی و طولانی در کمیته ملی المپیک همراه بود که در نهایت ابتدا به تصویب هیات اجرایی رسید.

سپس اساسنامه فوق در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک از سوی کلیه اعضا به تایید رسید و در مرحله سوم هم بمدت یکسال اساسنامه کمیته، در کمیسیون اجتماعی دولت مورد بررسی و بازنگری قرار گرفت.

در مرحله چهارم نیز اساسنامه کمیته در صحن دولت مطرح و به تصویب رسید و در سال 1399 به شورای نگهبان ارجاع داده شد که در نهایت با رفع برخی ابهامات و ایرادات جزئی، خاتمه عصر روز گذشته در نشست شورای نگهبان به تصویب و تایید نهایی رسید.

کمیته ملی المپیک وظیفه خود می داند از حمایت های همیشگی دولت و شورای نگهبان از جامعه ورزش کشور بخصوص تصویب و تایید نهایی اساسنامه کمیته ملی المپیک تقدیر و تشکر نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آذر 1400 بروزرسانی: 28 آذر 1400 گردآورنده: ardakankhabar.ir شناسه مطلب: 950

به "تقدیر و تشکر کمیته ملی المپیک از دولت و شورای نگهبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر و تشکر کمیته ملی المپیک از دولت و شورای نگهبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید